Як встановити материнську плату на комп'ютер.

Щоб почати установку материнської плати, спочатку необхідно відкрити кейс і висунути її. Зробити це можна, відкрутивши два шурупа кейса, що притримують бічну панель. Обов'язково покладіть шурупи на чільне місце, щоб вони не загубилися. Якщо в кейсі знаходиться спеціальний лоток для зберігання материнської плати, краще його видалити.

Приступаємо до установки Як тільки ви злегка висунете материнську плату, замініть її сполучну пластину і вирівняйте по відношенню до кейсу. Слідом за цим встановіть розпірки і гарненько закріпіть плату. Зверніть увагу на матеріал, їх якого розпірки виготовлені. Якщо розпірки виконані з міді, для їх монтажу вам напевно знадобиться інструмент під назвою шестигранник. Потім вам необхідно вирівняти отвори кейса з отворами материнської плати. Дуже важливо, щоб вони відповідали один одному максимально точно.

Правильно встановити материнську плату можна і в домашніх умовах

Після установки розпірок і вирівнювання отворів необхідно закріпити материнську плату. Укрутите в монтажні отвори, розташовані в центрі і по кутах, шурупи. Щоб встановити материнську плату самостійно, вам в обов'язковому порядку необхідно підключити до неї всі необхідні дроти і з'єднувачі. По черзі підключайте до плати вінчестер (жорсткий диск), блок живлення, кнопку, що відповідає за функцію скидання, а також колонки. Весь нюанс полягає в тому, що у різних моделей материнських плат слоти для всіх вищеперелічених пристроїв розташовані в різних місцях. Якщо ви не можете відразу їх знайти, спробуйте визначити їх по додається до материнської плати документації.

Щоб встановити материнську плату самостійно, не забудьте про харчування!

Щоб завершити установку материнської плати, вам залишається всього лише підключити до неї харчування. Воно забезпечується пристроєм під назвою «блок живлення». Він нього відходить безліч проводів зі спеціальними роз'ємами, які необхідно підключати до відповідних слоти. Щоб встановити материнську плату правильно, звіряйте всі ваші дії з доданою до неї документаціей.По завершенні установки ще раз перевірте надійність з'єднання всіх проводів. Роз'єми повинні входити в свої слоти максимально щільно. Після цього можна провести пробний пуск комп'ютера і візуально оцінити, чи всі підключені до плати елементи функціонують. На цьому установка материнської плати завершується.