Як будувати будиночок із сірників.

Будиночок з сірників може стати відмінним сувеніром. Для створення цього шедевра архітектури вам не знадобляться хитромудрі пристосування, клей і кріпильні елементи. Матеріал для сірникової будиночка можна знайти в будь-якому магазині.
Вам знадобиться
  • Шість коробок сірників, гладка поверхня (стіл, книга), монетка, безбарвний лак
Інструкція
1
Візьміть два сірники і покладіть їх поруч, головками в одну сторону. Відстань між сірниками повинне бути трохи менше довжини сірника. На ці два сірники помістіть настил з восьми сірників. Крайні сірники верхнього настилу утворюють квадрат з нижніми.
2
Наступний шар настилаємо перпендикулярно першому. Прагніть до того, щоб відстані між сірниками були рівними. Далі зробіть подобу колодязя з семи рядів сірників. Він має бути рівним. Головки сірників в колодязі розташовуються по колу.
3
На колодязь акуратно покладіть настил з восьми сірників. Напрямок сірників верхнього настилу зробіть протилежним напрямку сірників в нижньому настилі. Тепер викладіть ще один настил - з шести сірників (крайні додасте пізніше). Притисніть всю конструкцію зверху монеткою, вона гратиме роль преса. Тепер можна працювати з будиночком, притискаючи його пальцем. Без монети сірники стануть прилипати до пальців.
4
Увіткніть кутові сірники вертикально головками вгору. Сірники нижніх настилів раздвигайте вільно сірником. Будиночок притримуйте одним пальцем, щоб він тримався на нижніх сірниках. В результаті чотири кутових сірники вставлені крізь верхній і нижній настили.
5
Акуратно вставте сірники уздовж стінок будиночка по периметру, розсуваючи при цьому настил вільної сірником. Тепер монетку можна вийняти, вона своє відпрацювала.
6
Візьміть будиночок в руки і обіжміть його з усіх сторін. Сірники, що йдуть по периметру, вдавите до кінця, щоб вони притиснули головками настил. Отримали квадрат з головок сірників, він служитиме фундаментом будинку.
7
Поставте будиночок на фундамент. Конструкція тепер представляє собою каркас, з якого в різні боки стирчать кінчики сірників. Ці кінці будуть верхньою частиною будиночка.
8
Будуємо стіни. Вони складатимуться з двох шарів сірників, вертикального і горизонтального. З одного боку будиночка вставте вертикальні сірники. Аналогічну операцію виконайте з рештою трьома стінами. Сірники вставляйте головками вгору.
9
Приступаємо до викладки горизонтального шару стін. Сірники розташовуйте по колу, неначе будуєте колодязь. Кінці сірників чергуються з головками. Вставивши все сірники, вдавите головки горизонтальних сірників. Вони повинні притиснути сірники сусідньої стіни.
10
Приступаємо до виготовлення даху. В кутові отвори вставте бракуючі сірники. Вийміть їх половину наверх, підтикаючи вертикальні сірники знизу. Можете працювати вільно, розвалитися будиночок вже не зможе.
11
Сірники даху викладіть перпендикулярно верхньому настилу. Почніть з країв і кладіть по дві, потім по чотири, потім по шість, а в двох середніх рядах - по вісім сірників. Напрями сірників чергуйте.
12
Між стирчать вертикальними сірниками вставте сірники головками до середини. Вони гратимуть роль черепиці. Притисніть ці сірники головками бічних, натискаючи на них пальцями. Процес досить трудомісткий.
13
Ваш будиночок готовий. Прикрасьте його трубою, віконцями і вхідними дверима. Їх можна викласти з зламаних сірників, вставлених в стіни. Щоб будиночок був більш міцним, нанесіть на його поверхню один-два шари безбарвного лаку. Це додасть йому більш досконалий вигляд.