Як встановити вбудований холодильник.

Практично жодна сучасна кухня не обходиться без холодильника . Вбудовувані холодильники з'явилися у нас порівняно недавно, але виявилися дуже поширеними завдяки високій практичності. Як правильно встановити вбудований холодильник?
Інструкція
1
Технологія установки вбудованих холодильників в значній мірі залежить від його розмірів. Виходячи зі своїх бажань і смаків, ви можете віддати перевагу повністю вбудовуваної моделі, коли холодильник ховається під меблевий гарнітур, або ж моделі з відкритою панеллю керування. Другий варіант видається більш кращим, оскільки панель дозволяє змінювати параметри роботи агрегату без відкривання його дверцята.
2
При покупці встраиваемого холодильника звертайте увагу на якість компресора. Для забезпечення кращої роботи компресора необхідний хороший доступ повітря до місця його розміщення. Як правило, до гарнітуру додається спеціальна решітка, що гармоніює з кольором меблів і вбудовується в цоколь.
3
Враховувати при вбудовуванні холодильника потрібно також і спосіб навішування дверей. Повністю приховати холодильник в кухонному гарнітурі дозволить, наприклад, система подвійних дверей.
4
Сучасні холодильники мають один з двох способів кріплення фасаду меблів до дверей холодильника . Перший заснований на використанні полозів. При цьому рейки направляють рух дверцята. Мінус такого способу - накопичення бруду між дверцятами холодильника і фасадом, а також не надто великий кут відкривання дверцят.
5
Другий спосіб - шарнірне кріплення: дверцята і фасад являють собою єдину конструкцію з можливістю широкого відкривання дверцят.
6
Вбудований холодильник повинен відповідати кухонних меблів за розміром камер. При цьому має значення не тільки розмір, але і кількість камер. Успішна установка вбудованого холодильника можлива тільки при збігу розмірів його дверей і меблевого шафи.
7
На ринку сьогодні існує дуже широкий вибір всіляких моделей вбудовуваних холодильників. Розкид цін відрізняється в залежності від торгової марки і технічних параметрів агрегату. Будьте готові до того, що покупка встраиваемого холодильника обійдеться вам трохи дорожче, ніж вибір стандартного холодильного побутового пристрою.
Кожна господиня хоче, щоб її кухня виглядала абсолютно. Елегантність, стиль і комфортабельність кухні надає вбудована техніка. На даний момент більшу популярність завоювали вбудовуються плити і пральні машини, але вбудовуваних холодильників ще не так багато.
Інструкція
1
Правильно вибрати вбудований холодильник можна, слідуючи нескладним рекомендаціям. Першим критерієм вибору холодильника є дизайн і габарити. Зовнішній вигляд такого холодильника найчастіше не вражає, так як він найчастіше розташований в прихованій ніші, яка прикрашається окремо. Кольори найчастіше нейтральні, колірна гамма не відрізняється різноманітністю і включає 2-3 кольори.
2
Розміри холодильника повинні повністю відповідати передбачуваним розмірами ніші, іноді він може бути навіть трохи менше. Слід дуже уважно ставитися до даного питання, так як якщо холодильник не влізе на призначене місце, то доведеться купувати новий. Можна вибрати як двокамерний холодильник, так і відокремлені морозильну камеру і холодильну камеру, які відмінно поміщаються навіть в кухонні тумби.
3
Другим важливим аспектом, який допоможе вибрати вбудований холодильник, є особливості установки. Холодильник може бути як повністю прихованим в належній ніші, так і занурюватися в неї наполовину, особливо якщо передня панель холодильника оснащена всілякими датчиками і дисплеями. Слід звернути увагу також на дверцята. Вони повинні легко відкриватися, а навколишня меблі не повинна їм у цьому перешкоджати. Якщо в холодильнику кілька камер, то слід подбати про те, щоб розміри дверцят холодильника збігалися з розмірами дверец шафи.
4
Третім фактором вибору є виробник і цінова категорія. Було відзначено, що вбудовані моделі зазвичай коштують трохи дорожче звичайних, що пояснюється їх специфічністю. На даний момент тільки світові виробники побутової техніки можуть дозволити собі випускати вбудовуються холодильники, так як звичайні моделі набагато більш затребувані. Тим не менше, попит на вбудовані моделі постійно і неухильно зростає.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=alEDDWHN2Ro
Зверніть увагу
Низькі холодильники дуже зручно вбудовуються під кухонну стільницю, причому серед них можна вибрати як двокамерні холодильники з холодильною і морозильною камерою невеликого обсягу, так і підібрати варіант типу side-by-side з вбудованої холодильної та морозильної камери окремо. Таку ж комбінацію можна знайти і серед більш високих моделей вбудовуваних холодильників.
Корисна порада
Якщо простору на кухні достатньо, зверніть увагу на моделі «комбі»: вбудовуються двокамерні холодильники випускають практично всі провідні виробники, їх вибір досить широкий. За габаритними розмірами вони близькі до окремо розташованих моделям, але варто врахувати, що окремі холодильники трохи ширше, а їх місткість незначно більше. Співвідношення обсягу холодильної та морозильної камер можна вибрати, виходячи з власних уподобань та потреб.