Як прибрати фон ярлика робочого столу. прибрати підсвічування підписи ярликів на робочому столі.

Після установки операційної системи або після зміни теми робочого столу на підписах до ярликам розташованим на робочому столі з'являється фон, тобто пропадає прозорість іконок. Щоб повернути прозорість необхідно провести відповідні налаштування.
Інструкція
1
Відкрийте вікно «Властивості: Екран», виберіть вкладку «Робочий стіл». У випадаючому списку «Колір:» виберіть чорний. Натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу», у вікні, виберіть вкладку «Веб» і приберіть галочку «Закріпити елементи робочого столу».
2
Також фон з підписів можна прибрати, налаштувавши відповідні візуальні ефекти. Через меню «Пуск» відкрийте «Властивості системи». У вікні, виберіть вкладку «Додатково» і в розділі «Швидкодія» натисніть на кнопку «Параметри».
3
У вікні «Параметри швидкодії» перейдіть на вкладку «Візуальні ефекти». Виберіть пункт «Особливі ефекти», в наведеному списку ефектів поставте галочку на пункті «Відкидання тіней значками на робочому столі» і натисніть OK. Можна також відновити значення за замовчуванням, при цьому всі ефекти будуть задіяні.
Робочий стіл є першим, що ми бачимо після того, як комп'ютер завантажиться. Звичайно, якщо ви подбали підібрати для нього гарну картинку ярлики на ньому, за замовчуванням містять непрозорий яскравий фон , будуть сильно псувати вам все враження. Добре, що ця проблема вирішується в пару кліків комп'ютерної миші.
Вам знадобиться
  • Комп'ютерна миша
Інструкція
1
В лівому нижньому куті екрана натисніть на кнопку «Пуск». В меню "Налаштування" кликнете по піктограмі з написом «Панель управління». Якщо у вас класичний вид панелі управління, шукайте піктограму «Система». Якщо у вас вид за категоріями, вибирайте категорію «Продуктивність і обслуговування» і в ній ярлик «Система».
2
У вікні «Властивості системи» знайдіть вкладку «Додатково» і клацніть по ній. Клікніть правою кнопкою миші по кнопці «Параметри» під написом «Швидкодія». У вікні «Параметри швидкодії» знайдіть вкладку «Візуальні ефекти».
3
Натисніть на гурток поруч з пунктом «Інший». У списку знайдіть користувальницький параметр «Відкидання тіней значками на робочому столі» і відзначте галочкою. Не забудьте підтвердити зміни, натиснувши на «ОК».
4
З категорії «Продуктивність і обслуговування» ви можете потрапити у вкладку «Візуальні ефекти» і безпосередньо, минаючи піктограму «Мережа». Для цього вам потрібно вибрати завдання «Налаштування візуальних ефектів».
5
Так само для посилення естетичного ефекту, ви можете підібрати шрифт для написів під значками. Для цього вам потрібно викликати через робочий стіл і пункт «Властивості» вікно «Властивості: Екран». Виділити вкладку «Оформлення» і клікнути по «Додатково». В меню «Елемент» потрібно вибрати «Значок» і тоді ви зможете поміняти шрифт в написах на робочому столі, їх розмір і колір. Чи не зубдьте після всіх змін натиснути спочатку «ОК», а потім «Застосувати».
Корисна порада
В Windows Vista фон ярликів на робочому столі зроблений прозорим за замовчуванням.