Як подивитися, Яка відеокарта на комп'ютері.

Більшої частини користувачів точно знати, які комплектуючі встановлені в їх комп'ютері , в общем-то, нема чого. Поки він функціонує і виконує всі завдання, які ставить перед ним власник, цікавитися його «начинкою» потреби немає. Але ось настає момент, коли нові ігри починають «пригальмовувати», а значить, прийшла пора задуматися про апгрейд (модернізації) відеокарти. А для цього потрібно знати, яка саме карта була встановлена в комп'ютері .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, відеокарта, початкові навички по роботі з комп'ютером, програма AIDA64 Extreme Edition
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму AIDA64 Extreme Edition. Програма доступна для скачування на сайті розробника http://www.aida64.com/downloads у вигляді безкоштовної пробної версії, з можливістю подальшого придбання повної версії. Процес установки дуже простий, потрібно буде тільки вибрати папку, в яку буде встановлена програма, а також прийняти умови ліцензійної угоди.
2
Після завершення установки програма запуститься автоматично. Щоб потім запустити її самостійно, достатньо клікнути по її ярлику на робочому столі. У вікні праворуч розташований стовпець меню. Виберіть у ньому пункт «Дисплей». В випав додатковому списку знайдіть пункти «Відео Windows» і «Графічний процесор».
3
Почнемо з пункту «Відео Windows». Виділіть цей елемент, кликнув по ньому. У правому вікні відобразиться назва серії відеокарти і обсяг встановленої на неї пам'яті. Нижче вказані версії драйверів, встановлені в системі на даний момент. Проте ні точної назви графічного процесора, ні типу використовуваної пам'яті серед цієї інформації може не виявитися. Тому перейдемо до наступного пункту.
4
Виділіть пункт «Графічний процесор». У ньому і міститься основна інформація, яка включає в себе точне найменування відеоадаптера, тип пам'яті, ширину шини і частотні характеристики продукту.