Як встановити малюнок на робочому столі. Як встановити нову картинку на робочому столі.

Красивий рисунок на робочому столі - запорука гарного настрою. Стандартні картинки, пропоновані Windows, швидко приїдаються і хочеться чогось нового. Добре, що є функція додавання будь-яких малюнків, які ви тільки побажаєте. Коротка процедура установки нового фону, і ваш робочий стіл знову радує своїм виглядом.
Інструкція
1
Якщо у вас встановлена Windows 7, для початку зайдіть в меню пуск. В меню, розташованому з правого боку, виберіть зі списку "Панель управління". Перед вами відкриється вікно "Налаштування параметрів". У представлених категоріях виберіть або "Оформлення та персоналізація", або пункт "Персоналізація", якщо відкриється загальний список. З іншого боку, можна натиснути правою кнопкою миші по робочому у столу, і в меню вибрати знову ж пункт "Персоналізація".
2
Після цього, вам відкриється меню з повним набором візуальних налаштувань від зміни значків робочого столу, до зміни покажчика миші. Внизу праворуч ви знайдете ярлик "Фон робочого столу".
3
Тут ви можете редагувати фони робочого столу. Вибрати який-небудь рисунок для фону ви можете, вказавши його шлях. Для цього клікніть на пункт "Огляд" і вкажіть папку, в якій знаходиться рисунок .
4
Крім цього, є додаткові настройки розташування малюнка - він може заповнювати собою весь простір робочого столу (Заповнення) або розташовуватися по центру (По центру). Можна вибрати якесь одне зображення, або відразу декілька - для показу слайдами. Ви можете самостійно встановити інтервал частоти, з яким вони мінятимуться пунктом "Змінювати зображення кожні" (припустимо, 10 секунд).
Корисна порада
В Windows XP поставити картинку фоновим малюнком ще простіше. Клікніть правою кнопкою по робочому столу, виберіть пункт "Властивості". Там у вкладці "Робочий стіл" виберіть пункт "Огляд" і вкажіть шлях до потрібної картинці.