Як встановити насос на свердловину. насос встановити в свердловину самостійно.

Якщо ви хочете, щоб ваш насос безвідмовно і довго працював, вам необхідно правильно встановити його на свердловину. В іншому випадку насос може перетворитися на купу непотрібного заліза, придатного лише для здачі в лом.
Вам знадобиться
  • Шланг з полівінілхлориду, капронову шнур, перекладина, медичний джгут, гумове кільце
Інструкція
1
Встановити насос в свердловину зазвичай не представляє великої праці. Однак існують невеликі хитрощі, які слід враховувати ще до початку установки насос а. Цим ви вбережете себе від марної витрати коштів і свого часу.
2
При виборі шланга враховуйте, що кращими є шланги з полівінілхлориду. Діаметр шланга повинен складати приблизно 20 мм. Для розрахунку необхідної довжини шланга попередньо з'ясуйте, наскільки глибоко піднімається і опускається вода. Це допоможе вибрати шланг потрібної довжини.
3
Для підвішування насос а нерідко використовують металевий трос або дріт. Таке кріплення не може вважатися правильним, більш того, воно може бути небезпечним. Корпус побутового насос а найчастіше виготовлений з алюмінію. І при роботі насос а утворюється досить сильна вібрація. Металева підвіска цілком здатна деформувати корпус в місці його з'єднання з дротом або тросом. Це веде до пошкодження насос а і неможливості підняти його з свердловини.
4
Грамотним рішенням буде застосування шнура з капрону. Він не схильний до руйнівної дії води і готується. Міцність капронового шнура повинна бути надмірною, щоб він видержівас вагу як мінімум у п'ять разів більший, ніж вага насос а.
5
Для більшої вірності рекомендується обладнати насос особливою пружинячою підвіскою. Така підвіска зможе погасити вібрацію. Особливо важливе використання підвіски на малій глибині. Виготовити пружну підвіску можна своїми силами з медичного джгута або гумової стрічки.
6
Надійно прикріпивши підвіску до насос у, підвісьте її вільний кінець на перекладину і занурюйте насос . Насос повинен розміщуватися на такій глибині, щоб від нього до дна свердловини залишалося не менше 30 см. Агрегат повинен бути занурений на ту глибину, яка вказана в інструкції з експлуатації. Зазвичай це 2-3 м. Насос не повинен стикатися зі стінками свердловини. При занадто вузькою свердловині захистите корпус насос а гумовим кільцем.