Як підключити саб.

Початківці користувачі ПК нерідко стикаються з проблемами при підключенні до комп'ютера сабвуфера . Це зовсім не дивно - після підключення пристрою, windows увазі необхідність в певних настройках системи.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, сабвуфер.
Інструкція
1
Перед тим, як ви приступите до підключення сабвуфера до вашого комп'ютера, переконайтеся в тому, що на ньому встановлено програмне забезпечення для звукової карти. Це можна зрозуміти по наявності в панелі управління диспетчера «Realtek HD» (пуск - панель управління - звук мова та аудіопристрої). Якщо даного диспетчера немає, встановіть на ПК необхідні драйвера. Диск з аудіодрайвер повинен поставлятися в комплекті до звукової карти. Як тільки ви встановите програмне забезпечення, можна перейти до підключення сабвуфера .
2
Зверніть увагу на колір вхідного штекера сабвуфера . Вставте штекер в аналогічне за кольором гніздо на задній панелі комп'ютера. Підключіть сабвуфер в розетку. На робочому столі ви побачите діалогове вікно, в якому потрібно задати параметри для виходу. Поставте галочку напроти пункту «Вихід на центральний канал/» і збережіть налаштування, натиснувши кнопку «ОК».
3
Клацніть на панелі завдань по значку динаміка (гучність) і натисніть на меню «Параметри». Далі виберіть пункт «Властивості». Навпаки всіх параметрів поставте галочки і натисніть "ОК". Перед вами з'явиться безліч повзунків, кожен з яких потрібно поставити в максимальному положенні. Сабвуфер підключений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8Rin5gZStXc