Як визначити потужність комп'ютера. Як дізнатися потужність свого компа.

Багатьох користувачів хвилює питання, «потужним» Чи є їх комп'ютер. При цьому головну складність являє собою те, що в різних задачах комп'ютер демонструє різну продуктивність, і єдиного чисельного виразу «потужності комп'ютера », в общем-то, немає. Є величезна кількість тестуючих програм, які визначають здатність комп'ютера до виконання тих чи інших завдань, з різним ступенем спеціалізації.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, початкові навички роботи з комп'ютером, тестові програмні пакети 3DMark, PassMark або їм подібні
Інструкція
1
Найближче до створення єдиної оцінної шкали підійшла компанія Microsoft. В останніх версіях їх операційних систем присутня така функція, як оцінка продуктивності комп'ютера . Щоб скористатися цією функцією, активуйте вкладку «Комп'ютер» в меню «Пуск». У вікні виберіть пункт меню «Властивості системи». Знайдіть рядок «Оцінка», в якій відображена якась цифра. Це і є оцінка продуктивності комп'ютера . Клікнувши по гіперпосиланням «Індекс продуктивності Windows», розташованої поруч, можна дізнатися, з яких складових складається оцінка. Недолік цієї оцінки в її дуже низькою точності і малої інформативності.
2
Решта методів визначення «потужності» комп'ютера орієнтовані на ті чи інші види додатків. Один з найпопулярніших тестових пакетом, 3DMark, визначає, в основному, продуктивність комп'ютера в іграх. Щоб дізнатися «ігрову оцінку» вашого комп'ютера , встановіть 3DMark і запустите стандартний тест. Ви отримаєте число в балах, яке і буде відображати потужність комп'ютера в іграх. Порівняти свій результат з іншими можна в інтернеті.
3
Обчислювальну потужність комп'ютера визначають за допомогою інших тестових програм, однією з яких є PassMark. Після його виконання ви отримаєте оцінку потужності процесора, також в балах. На сайті розробника зібрана величезна статистика проведених тестів, і на ньому ви зможете порівняти свій результат з оцінками інших користувачів.
Зверніть увагу
По Інтернету вже давним-давно гуляє вже порядком заросла бородою інструкція, як визначити стать саме вашого комп'ютера. Для визначення, чоловік ваш комп'ютер або жінка, відкрийте Блокнот і скопіюйте туди без зовнішніх лапок наступний текст: «CreateObject (" SAPI.SpVoice "). Speak" I love you "».
Корисна порада
Для того, щоб дізнатися якого статі у вас комп'ютер, вам потрібно проделалть дуже простуую операцію: 1) Відкрийте блокнот. 2) Скопіюйте в нього цю фразу - CreateObject ("SAPI.SpVoice"). Speak "I love you". А взагалі, GetVoices - видає голос, попередньо встановлений в системі. За допомогою пошуку, можна перебрати голоси і вибрати вподобаний, якщо існуючий підлогу комп'ютера вас не влаштовує.