Як повернути стандартні настройки опери. Як зробити стандартні настройки екрану в опері відповіді.

Може виникнути ситуація, коли внесення змін до настройки браузера призводить до небажаних наслідків його функціонування. Іноді ці зміни не виходить повернути до колишнього стану з причини того, що користувач забув які зміни виробляв або складно визначити які саме з них вплинули. І справа навіть не стільки в забудькуватості, скільки в безлічі одночасно внесених змін. Може виникнути потреба простого рішення «скидання» в початковий стан налаштувань для браузера Opera, що і пропонує здійснити дана покрокова інструкція.
Вам знадобиться
  • Операційна система сімейства Windows.
  • Встановлений браузер Opera.
Інструкція
1
Запустіть ваш браузер Opera, клацнувши мишею по ярлику запуску на Робочому столі, або в списку програм по клавіші «Пуск». Коли браузер завантажиться, відкрийте нову вкладку. Для цього клацніть лівою кнопкою миші на кнопку «+» у правій частині панелі вкладок, або натисніть на клавіатурі Ctrl-T.
2
Внаслідок попереднього кроку ви опинитеся в поле адресного рядка браузера. Введіть або скопіюйте нижченаведену строчку: opera: config # User Prefs | Opera DirectoryНажміте Enter. Відобразиться сторінка опцій браузера, а зокрема, - параметр Opera Directory з відповідним полем для введення тексту. В цьому полі міститься повний шлях до папки профілю браузера. Вміст цього поля необхідно скопіювати в буфер обміну. Для цього клацніть лівою кнопкою миші в будь-яке місце цього поля введення і натисніть Ctrl-A (виділити все), потім Ctrl-C (скопіювати в буфер) .Таким чином, буде скопійований повний шлях до файлу налаштувань браузера. Наприклад, для Opera Portable-версії ця строчка така: C: \ Program Files \ OperaPortable \ Data \ Opera \ profile \ Для інших версій браузера вона може відрізнятися як іменем шляху, так і назвою файлу.
3
Далі клікніть по кнопці «Пуск» або натисніть відповідну клавішу на клавіатурі. Виберете пункт меню «Виконати». Можна зробити простіше, натиснувши поєднання клавіш Win-R. Відкриється вікно «запуск програми» .Убедітесь, що мова введення англійська і введіть нижченаведену команду: CMD/R DEL "Далі необхідно вставити шлях з буфера обміну по Ctrl-V і ввести з клавіатури назву файлу operaprefs.ini (якщо у вас стара версія Opera , то замість operaprefs.ini буде opera6.ini). Додайте ще одні лапки і командний рядок в даному прикладі прийме вигляд: CMD/R DEL "C: \ Program Files \ OperaPortable \ Data \ Opera \ profile \ operaprefs.ini"
4
Тепер переключіться назад на вікно браузера Opera. Завершіть його роботу. Це можна зробити, натиснувши поєднання клавіш Alt-F4 або клікнути по значку закриття вікна лівої кнопкою миші. Вкажіть можливі підтвердження завершення роботи программи.Когда Opera завершить роботу, вона не зробить впливу на файл параметрів своїх поточних налаштувань. Для вірності, що Opera вивантажилася з оперативної пам'яті, почекайте приблизно з півхвилини, а потім переходите до наступного кроку даної інструкції.
5
Поверніться до попереднього вікна, де ввели команду. Натисніть клавішу Enter або «ОК». Команда з видалення файлу опцій налаштувань Opera буде виконана.
6
Запустіть браузер Opera знову. Не знайшовши файл настройок, він створить його заново, а всі опції будуть повернуті в початковий стан.