Як почистити dns кеш.

DNS (Domain Name System - система доменних імен) - це система, що встановлює відповідність між числовими IP-адресами і текстовими іменами. Якщо по-простому, то система переводить вбитий вами адресу сайту в числове значення, зрозуміле комп'ютера. Саме тому через переповненість кешу у вас можуть виникнути проблеми з доступом на сайти. І якщо проблема не в неполадках у Інтернет-провайдера, то чистка кешу DNS може все виправити.
Інструкція
1
Очистити кеш DNS можна через командний рядок Windows. Для цього натисніть «Пуск», потім рядок «Виконати», наберіть там команду cmd і натисніть «Введення» (enter). Відкриється вікно з чорним фоном, в якому після рядка, що починається як C: Documents and Settings і т. Д. Вам потрібно ввести ipconfig/flushdns і знову натиснути «Введення». Якщо ви все зробили правильно, то ви повинні побачити запис про те, що кеш распознавателя DNS скинутий успішно.
2
Однак, цього може і не статися. Якщо у вікні з'явився запис: «Не вдається очистити кеш распознавателя DNS: Помилка виконання функції», або те ж саме по-англійськи: «Could not flush the DNS Resolver cache: function failed during execution», значить, у вас відключена служба DNS- клієнт. Саме вона займається очісткой.Включается вона через ту ж рядок «Виконати», яка знаходиться в меню «Пуск». Введіть там команду services.msc і натисніть «Введення». У вікні виберіть зі списку службу DNS-клієнт і клікніть по кнопці «Запустити службу».
3
Крім чистки системного DNS- кешу (тобто вашого) вам може знадобитися і очистка провайдерського кешу. Це необхідно в тому випадку, якщо ви не можете потрапити на ваш особистий сайт. Особливо часто це трапляється після переїзду з одного хостингу на інший. В ідеалі цю проблему має вирішувати дзвінок в технічну підтримку, але можна обійтися і без етого.Откройте блокнот (не паперові, а notepad в «Пуск») і натисніть ctrl + O. Проробіть наступний шлях: C: WindowsSystem32drivers і відкрийте файл hosts (для цього наберіть слово hosts в рядку «Ім'я файлу»). В останньому рядку введіть ip сервера і доменне ім'я сайту, збережіть документ і перезавантажте комп'ютер.