Як встановити залізні двері самому.

Як відомо, двері бувають різні. Міжкімнатні та вхідні. Поговоримо про вхідних. Вхідні двері призначені для захисту нашого житла, по-перше, від несанкціонованого проникнення. І, по-друге, двері захищають приміщення від бруду, вітру, холоду або спеки, в залежності від пори року.
Інструкція
1
Вхідні двері також розрізняються за матеріалом виготовлення. Вони бувають дерев'яні і металеві, а бувають металеві зі вставками з дерева. Ще є двері з фібергласу і ПВХ. Але сьогодні нас цікавить металеві вхідні двері .
2
Зазвичай вхідні двері продаються з коробкою і необхідної для установки фурнітурою. Також, на замовлення, при їх виготовленні можуть бути встановлені ручки і замки. Тому, якщо ви вмієте користуватися будівельним інструментом, ви зможете встановити вхідні двері самі.
3
Акуратно позбудьтеся старих дверей. Вийміть її з отвору і гарненько очистите дверний отвір від пилу, камінців, штукатурки.
4
Не знімаючи захисної плівки з двері, встановіть нову металеву коробку в дверний проріз.
5
Обов'язково контролюйте себе за будівельним рівнем. Коробка повинна стояти строго вертикально. В ідеалі, відкрита двері при монтажі повинна мати кут 90 градусов.Укрепіте коробку клинами в потрібному строго вертикальному положенні.
6
В бічних стійках короба дверей є отвори для кріплення. Просвердлите через них стіни і вкрутіть туди прологом в комплектації з двері ю спеціальні болти. Все це треба проробити поки тільки з боку підвісу двері.
7
Перевірте правильність установки двері, відкриваючи й закриваючи її. Уважно подивіться, чи немає зазорів, вільний чи біля дверей ход.Еслі вас все влаштовує, видаліть клини з-під короба і за рівнем аналогічно зміцните другу стійку короби.
8
Змочіть водою, можна через Пирскавка, внутрішню частину короба і нанесіть монтажну піну в усі порожнечі і щілини між коробом і стеной.Не користуйтеся двері ю 24 години, поки піна буде сохнути. Потім видаліть надлишки піни і оштукатурьте проем.Все в порядку. Зніміть захисну плівку з дверей і користуйтеся нею. З новою двері ю вас!