Як прибрати зайву шкіру живота.

Найбільш зустрічається комплекс у жінок - це зниження самооцінки через обвислого або великого живота . І тут немає нічого дивного. У сучасному світі часто робить акцент на підтягнутий і пружний животик, який виглядає сексуально і додає витонченість і грацію його володарці.
Інструкція
1
Без фізичних навантажень плоский живіт нам обіцяють виробники різних апаратів, а також власники масажних кабінетів і spa-центрів. Можна скористатися їх послугами, але вартість такого задоволення може затьмарити задоволення володіти плоским животом.
2
Щоб прибрати зайву шкіру з живота , потрібно застосовувати фізичні навантаження. Але й тут вас чекатимуть каверзи. Можна кожен день робити вправу на прес, постійно збільшуючи навантаження, але живіт все одно залишиться в'ялим. Причина в тому, що ваш красивий прес просто-напросто прихований під прошарком жиру. І щоб отримати плоский животик, потрібно досягти дві мети: максимально зменшити жировий прошарок в черевній порожнині і прокачати м'язи живота .
3
Всі вправи необхідно робити вранці, на голодний шлунок, тоді вони будуть максимально ефективними.
4
Приступимо безпосередньо до упражненіям.Пріміте положення лежачи, ноги зігніть в колінах і відірвіть шкарпетки від статі, руки покладіть за голову. На видиху піднімайте верхню частину тулуба так, щоб лопатки відривалися від підлоги всього на пару сантиметрів. На вдиху повертайтеся у вихідне положення.
5
Прийміть положення лежачи, руки покладіть за голову, ноги зігніть в колінах, стопи ніг зігніть праскою. На видиху разгибайте ноги і відводите їх від себе, при цьому контролюйте, щоб вони залишалися паралельні підлозі. На вдиху повертайтеся у вихідне положення.
6
Прийміть положення, як в попередніх двох вправах. На видиху правим ліктем потягніться до лівого коліна, на видиху повертайтеся у вихідне положення. Далі лівим ліктем до правого коліна. При виконанні цієї вправи стежте, щоб скручування виконувалося тільки зусиллям живота .
7
Виконуючи ці вправи кожен день по 20-25 разів, незабаром ви отримаєте бажаний вами плоский животик. Успіхів!