Як збільшити кеш в opera. Збільшити кеш в опері.

Кеш браузера - це сховище запчастин від вже переглянутих вами веб-сторінок. У ньому містяться зображення, флеш-ролики, файли стилів, JavaScript-сценаріїв, кук, і т.д. Браузер збирає їх на той випадок, якщо ви знову захочете відвідати це ж саме місце в мережі - тоді вона не стане завантажувати все це заново, а тільки перевірить, чи не змінилися дати оновлення всіх елементів сторінки. Якщо ні - витягне їх із сховища, якщо так - завантажить з сервера і замінить старі на нові. Така організація повторного перегляду підвищує швидкість завантаження сторінок і знижує витрачуваний трафік.
Інструкція
1
Обсяг місця на жорсткому диску Вашого комп'ютера, який виділяється на таке сховище, можна регулювати. Необхідність у цьому може виникнути з кількох причин. По-перше, занадто великий обсяг кешу може привести до браку вільного місця на диску, необхідного для роботи інших програм. З іншого боку, занадто маленький його обсяг зробить механізм кешування недостатньо еффектівним.В браузері Opera для доступу до регулятору обсягу кеш-пам'яті вам потрібно відкрити вікно налаштувань. Це можна зробити, вибравши в головному меню «Установки», а в ньому пункт «Загальні настройки». А можна скористатися гарячими клавішами - комбінація клавіш CTRL + F12 теж відкриє вікно налаштувань.
2
Вам слід відкрити вкладку "Розширені", щоб вибрати в її лівій панелі розділ «Історія». В цьому розділі і знаходиться випадаючий список можливих обсягів дискової пам'яті, що виділяється на кеш браузера - виберіть потрібне значеніе.Есть й інша можливість обмежити обсяг кешу - зменшити кількість збережених сторінок. Це можна зробити тут же, вибравши потрібно число у списку «Пам'ятати адрес». А можна взагалі відключити кешування - для цього зніміть позначку у пункту "Пам'ятати вміст відвіданих сторінок» .Щоб зафіксувати всі зроблені вами зміни налаштувань кешування натисніть кнопку «OK».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xpdkMIPt8vU
Зверніть увагу
Неважливо, яка саме версія Opera використовується, в будь-якому випадку кеш чиститься однаковим способом.
Корисна порада
При бажанні кешування взагалі можна відключити, щоб знизити споживаний трафік.