Як обробити шкіру. Як обробити шкіру край.

Обробка шкіри необхідна для додання їй додаткових споживчих властивостей і виготовлення з неї різних деталей. Процедура обробки шкіри може здійснюватися різними способами - на свічці, на електроплитці і за допомогою техніки «Жмурка».
Вам знадобиться
  • Свічка, електроплита, оргскло, шкіра, пінцет, ніж.
Інструкція
1
Обробка шкіри на свечкеТакой простий і оригінальний спосіб призначається для обробки товстої шкіри. За підготовленим трафаретами з паперу, вирізаються деталі зі шкіри. Потім, з лицьового боку, за допомогою ножа робляться неглибокі надрізи. Зазвичай, такий спосіб обробки використовують при роботі з листям і квітами. Уздовж кожної прожилки, лист складається навпіл виворіт до вивороту, згин затискається за допомогою пінцета, і швидким рухом обробляється на свічці. Коли все прожилки стануть розкритими, необхідно приступити до обробки країв листа.
2
Обробка шкіри на електроплітеДля такого способу обробки товстої шкіри необхідна електроплита з закритим нагрівальним приладом. Не варто сильно нагрівати плиту, тому як шкіра швидко горить. Все прожилки при обробці можна розкрити одночасно. Лист розрізається, виконуються надрізи і лицьовою стороною укладається на поверхню плити. Шкіра повинна знаходитися на електроплиті кілька секунд, не більше. Потім за допомогою пінцета лист перевертається на інший бік і знімається.
3
Обробка шкіри в техніці «Жмурка» При обробці таким способом використовується м'яка шкіра, яка легко піддається драпіровці. Така техніка, як «Жмурка» допоможе прикрасити будь-який виріб. Складки можна складати в різні фігури і узори. Спочатку у шматочка шкіри мружаться краю, підгинаються і підклеюються до вивороту. Після цього руками шматочок складається в складочки і приймає необхідну форму. Далі, шматочок розгортається, промащується з вивороту клеєм і знову збирається за наміченим малюнку. Здійснювати такий спосіб обробки шкіри краще на керамічній плиті або оргсклі.