Як збільшити потужність мотора.

З розвитком автопромисловості і впровадженням нових технологій з'являється багато можливостей для тюнінгу та доопрацювання автомобіля. Так як дешевше доопрацювати свій старенький авто до потрібної потужності, ніж купити новий більш потужний автомобіль.
Інструкція
1
Найпоширенішим способом підвищення потужності двигуна є регулювання ступеня стиснення. В даному випадку обробляється поверхню головки або просто міняють прокладку. За простим законам фізики зрозуміло, що чим більше горючої суміші подаватиметься в камеру згоряння, тим вище буде продуктивність двигуна. Цього можна домогтися шляхом збільшення впускних і випускних тарілок клапанів і шляхом регулювання фаз газорозподілу. Раз вже мова пішла про горючої суміші то коштувати сказати про те, що можна просто встановити інший карбюратор, але треба враховувати всі фізичні аспекти двигуна.
2
Також досить часто "народні умільці" вдаються до банальної расточке блоку циліндрів і збільшенню обсягу двигуна. Багато ще встановлюють на такий мотор полегшений маховик і фільтр нульового опору. Поширена установка турбокомпресора, який подає під тиском повітря. Ця установка вимагає інженерних навичок і знання пристрою моторів, так як не можна просто взяти і поставити. На кожну марку автомобіля потрібний певний технічний підхід. Також ця установка помітно б'є по кишені, але зате і потужність помітно збільшується. Ще одним способом збільшення потужності двигуна є чіп - тюнінг, тобто прошивка програми електронного блоку управління за рахунок чого збільшується прискорення авто.
3
А як збільшити продуктивність мотора не зачіпаючи його? Для цього існує можливість доопрацювання коробки передач, так як через коробку передач передається момент обертання, створюваний двигуном. Для кращої динаміки трансмісія повинна дозволяти працювати довше мотору в зоні " потужність - момент". Це досягається шляхом зближення передавальних чисел кожної з передач. Також значно збільшити передачу крутного моменту можна встановивши диференціал, який буде обертати обидва колеса і не допускати пробуксовки одного з них. Перш ніж почати займатися тюнінгом двигуна варто врахувати той факт, що всі ці доробки б'ють по кишені, щоб вони мають гарну вартість. Також помітно збільшитися витрата палива. Ну і найголовніше обслуговування вашого авто буде коштує набагато дорожче, ніж заводський варіант вашого авто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OnQezyvX1GM