Як читати року по-англійськи.

Англійська мова - одна з найдавніших. Він є офіційною в ряді країн, таких як США, Канада Великобританія, Мальта, Великобританія, Австралія і багатьох країнах Африки. Це загальновизнаний міжнародний мову. Але залежно від місця його розповсюдження він зазнає великі зміни. Так дуже легко заплутати в вимові і прочитанні багатьох слів, тому еталоном прийнято вважати мову Сполученого Королівства, оскільки англійська зобов'язаний саме цій країні своєю появою. Але до цих пір спірним моментом є читання дат, а саме років. З приходом нового тисячоліття воно дещо змінилися, і важливо бути в курсі таких нюансів.
Інструкція
1
Найпоширеніший і простий варіант читання - 1976 звучатиме "(year) nineteen seventy-six". На відміну від російської мови, слово "рік" ставиться завжди перед цифрою.
2
Набагато складніше прочитати "1904". Тут потрібно приділити особливу увагу правильному прочитанню цифри "0" - "Оh" ("Оh" читається як "оу"). В такому випадку правильним варіантом вимови буде - "nineteen oh four".
3
1900 правильно буде прочитати як "nineteen hundred". Наприклад, "It was founded in nineteen hundred".
4
2000 - "year two thousand", 1000 - за тим же принципом, "year one thousand".
5
2001 правильно читатися - "two thousand and one". Дуже важливо не забувати про слово "and" (воно використовується тільки в англійському варіанті). Далі по 2009 рік включно року читаються, згідно з цим правилом: 2004 - "two thosand and four", 2006 - "two thousand and six", 2008 - "two thousand and eight", 2009 - "two thousand and nine ".
6
Про те як правильно вимовляти року починаючи з 2010 року сперечаються і самі англійці. Близько 45% жителів цієї країни вважає, що правильний варіант, який устоится надалі, як правило - це "twenty ten", "twenty eleven" і т.д .; решта ж зробили свій вибір на користь такого методу прочитання - "two thousand and ten".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ii3qxtRvDdg
Корисна порада
Перевіряти свої знання слід за допомогою підручників з англійської мови. Також в інтернеті можна знайти різні онлайн-тести на будь-які теми.