Як дізнатися час на сервері. дізнатися серверний час.

Сервер вашого сайту географічно може бути розташований де завгодно, тому його час зовсім не обов'язково збігається з вашим локальним часом. Крім того, навіть якщо ви і сервер перебуваєте в одній кімнаті, тимчасові настройки сервера можуть відрізнятися від місцевого часу. Дізнатися поточне серверне час можна, скориставшись нескладним скриптом на мові PHP. Сьогодні кожна хостінг компанії надає клієнтам можливість використовувати цю мову.
Інструкція
1
Функція PHP, яка читає з змінних сервера дату і час в момент свого виконання, в загальному вигляді пишеться так: date () Їй можна передати шаблон, відповідно до якого функція отформатирует результат своєї роботи. З урахуванням цього шаблону функція може мати такий вигляд: date ('H: i: s dmY'); При використанні зазначеного тут шаблону поточні дата і час будуть представлені в такому вигляді: 22: 09: 06 30.05.2011Обозначенія, використані в цьому форматі ('H: i: s dmY'): - літера H ставить на перше місце годинник поточного часу в форматі від 00 до 23. Якщо кількість годин менше 10, то перед ним буде вставлений 0 ( наприклад, 05). Якщо літеру H замінити на G, то нуль додаватися не буде. Можна змінити регістр літер - замість H і G написати h і g. В цьому випадку годинник будуть представлятися в форматі від 0 до 12. Тобто 22 години буде представлено як 10 годин після полудня; - літера i показує, де повинні бути відображені хвилини поточного часу; - літера s відзначає позицію секунд в написанні дати і часу; - літера d позначає місце розташування дня місяця у двозначному форматі (наприклад, 02). Якщо замінити d на j, то нуль додаватися не буде - формат чисел стане однозначним (тобто не 02, а просто 2); - літера m показує, що на цю позицію функції слід ставити порядковий номер місяця в форматі від 01 до 12 . Заміна m на n змінить формат на 1 - 12, а заміна її на літеру F призведе до використання повної назви місяця (наприклад, "Август"). Літера M означатиме скорочена назва місяця (тобто "Серпень" замість "Август"); - літера y позначає повне чотиризначний уявлення номера року. Якщо змінити її регістр (y), то номер року скоротиться до двох останніх цифр (тобто замість 2011 буде 11); З інших корисних опцій форматування цієї функції можна відзначити літеру I - вона дозволяє вказати в даті дію на сервері «літнього часу», а літера O показує часовий пояс сервера (тобто часовий зсув щодо Гринвічського меридіана). Літера W обчислює порядковий номер поточного тижня в році, а w і D відображають день тижня в цифровому і текстовому вигляді відповідно. Використовуючи літеру L можна додати в формат дати покажчик високосного року.
2
Цієї інформації про функції date () цілком достатньо для переходу до практичної частини рішення задачі.Шаг 1: Відкрийте текстовий редактор і створіть новий документ.Шаг 2: Запишіть в документ сценарій всього з одного рядка PHP-коду: Обов'язково переконайтеся, що значок "<" - найперший знак в цьому документі і перед ним немає ні пробілів, ні порожніх строк.Шаг 3: На основі наведеної вище інформації складіть формат виведення дати і часу, який вас найбільше влаштовує, і замініть потрібні літери всередині лапок в коді функціі.Шаг 4: збережіть складений документ у файл з розширенням php (наприклад, getDate.php) і завантажте його на сервер.Шаг 5: наберіть в браузері адресу завантаженої сторінки. Ви побачите поточні дату і час на сервері в заданому форматі.