Як прати джинси в пральній машині. пральна машина джинси програма.

Джинси давно так міцно вписалися в наше сучасне життя, що ми вже не уявляємо свого гардероба без них. Прямі, завужені, розкльошені, класичні джинси, джинсові куртки, спідниці, жилетки і т.д. Всі ці речі ми надягаємо не тільки на прогулянки, в кіно і вечірки, а й на роботу. Деякі фасони джинсового одягу сміливо можна називати елементами офісного цибулю-бука. Безумовно, джинсовий одяг дуже зручна, але щоб вона зберігала свій первісний вигляд, потрібно навчитися правильно за нею доглядати.
Вам знадобиться
  • Перед тим, як прати ваші джинси в пральній машині, купите порошок, бажано рідкий, призначений для прання джинсового одягу. Це може бути також сухий порошок для прання темних і джинсових речей. Ще можна придбати кондиціонер для полоскання, якщо тканина на джинсах досить тонка. Ну це необов'язково.
Інструкція
1
Спочатку виверніть джинси навиворіт. Подивіться уважно і застебніть всі блискавки, які на них є. Це дозволить захистити одяг від линьки, деформації та мікророзривів.
2
Перед пранням виконайте в пральній машинці відповідні налаштування. При сьогоднішньому розмаїтті пральних машин, можливо, ваша має спеціальну програму для прання джинсового одягу. Якщо ні, то зверніть увагу на ярлик на ваших джинсах, на якому повинно бути написано, як прати їх в машині. Температура повинна бути не більше 40 градусів, кількість обертів - 800-1200, час прання - приблизно 1 годину. Засипте (налийте) порошок або рідина в контейнер, якщо необхідно, додайте кондиціонер, покладіть джинси в машину, поставте потрібну програму і починайте прати.
3
Після того, як програма завершила свою роботу, витягніть джинси з пральної машини, гарненько струсіть їх і розвісьте на сушарці. Якщо відчуваєте, що джинсова тканина може розтягнутися, спробуйте висушити їх в горизонтальному положенні на якій-небудь поверхні. Це дозволить речам не розтягнуто і зберегти їх первозданний вигляд. Після того, як джинси висохли, можете їх погладити.
Зверніть увагу
Ніколи не періть джинсовий одяг пральним порошком з відбілювачем і відпираються мікрогранулами. Такі порошки вимиють колір і порушать малюнок на джинсах. Намагайтеся не замочувати джинси перед пранням, навіть якщо вони дуже брудні. Завжди періть джинси окремо від інших речей. Сушіть їх до кінця, так як надіті вологі джинси можуть дуже сильно на вас розтягнутися.
Корисна порада
Не періть в пральній машині джинси з декоративними прикрасами, дизайнерськими елементами, бо навіть щадна прання може зіпсувати цю красу. Завжди звертайте увагу на ярлики на виворітного стороні джинс. Це допоможе вам уникнути багатьох неприємностей, пов'язаних із зіпсованою одягом.
Для того щоб навчиться правильно прати джинси і при цьому не зіпсувати їх первозданний вигляд, слід вивчити декілька корисних порад.

При пранні джинсів рекомендується відмовитися від пральної машини. Після такої процедури джинси матимуть скорочення пояс і можуть значно зменшитися в розмірі. Якщо ви не любите прати на руках, тоді краще вибрати режим делікатного прання вещей.Не варто використовувати і порошки для прання. Сучасні миючі засоби мають високу концентрацію відбілюючих компонентів, тому довіряти їм свої новенькі джинси не бажано. Для прання можна підібрати тільки спеціальні засоби для кольорових тканин. Завчасно підготовлений мильний розчин порошку можна застосовувати лише для того, щоб замочити в ньому сильно забруднені джинси. Як правило, джинси не варто попередньо замочувати. Однак, якщо необхідність все ж таки існує, то, щоб уникнути жовтих розлучень навколо заклепок або гудзиків, джинси замочують у теплій воді (не більше 40 градусів) тільки на один час.Во час замочування джинсової тканини та їх подальшої пранні, слід простежити, щоб пральний порошок добре розчинився в воді, інакше гранули кошти можуть потрапити на тканину і викликати появи пятен.Джінси, як правило, потрібно прати, вивернувши на виворітну сторону, окремо від решти одягу. Джинсова тканина краще збереже свою форму, якщо блискавка і гудзики перед пранням будуть застегнути.Некоторая джинсовий одяг має спеціальну подвійну фарбу, відданих насичений відтінок, може Профарбовують і малювати на білизну і шкірі. Однак вже після першого прання або ретельного полоскання, як правило, джинси бруднити нічого не будут.Стірать джинси, мають шкіряні нашивки, необхідно попередньо обробивши їх гліцерином, - шкіра в цьому випадку не деформується і не тріскається. Якщо ваші джинси прикрашені дизайнерськими отделками, в цьому випадком вимагається лише ручна стірка.Сушіть джинсову тканину найкраще на відкритому і свіжому повітрі, уникаючи прямого попадання сонячного світла. Перед тим, як повісити джинси сушити, слід їх акуратно вирівняти і вивернути на виворітну сторону.Гладіть джинсовий одяг необов'язково. Однак, якщо ви все ж вирішили їх погладити, краще їх відпарювати влажнимі.После стріки не рекомендується надягати джинси, які не висохло до кінця, адже вони можуть втратити первинну форму.