Як видалити профіль з "мого світу". Як видалити обкладинку в світі.

Спілкування в соціальних мережах може з часом набриднути, а іноді навіть привести непередбачуваних наслідків. В таких випадках виникає бажання видалити свій профіль і тим самим «спалити мости». Подивимося, як це зробити на порталі «Мій мир@mail.ru».
Інструкція
1
Для початку слід увійти в систему, використовуючи своє ім'я користувача та пароль на сайті www.mail.ru. Запишіть тут дані в відповідні поля в лівій частині сторінки та натисніть кнопку «Увійти».
2
Після цього ви опинитеся в своїй поштовій скриньці, який після видалення профілю в мережі «Мій світ», виявиться недоторканим - за нього можна не турбуватися. Натисніть у верхній частині сторінки на вкладку «Мій світ», щоб перейти на свою сторінку проекту.
3
В меню зліва перейдіть за посиланням "Налаштування", щоб в режим редагування свого профілю і зміни зовнішнього вигляду сторінки.
4
Тепер потрібно прокрутити сторінку до самого кінця, і натиснути кнопку «Видалити свій світ». Система запросить підтвердження на виконання цієї дії і після вашої згоди профіль буде видалено.