Як укладати довгу чубок. довга чубчик укладка.

Чубчик в будь-якій жіночій зачісці має ряд значних переваг. По-перше, вона може приховувати можливі недоліки на вашому обличчі, такі, як широкий лоб або сильно виражений овал обличчя. По-друге, ця маленька хитрість перукарів здатна приховувати вік, надаючи йому молодим, а погляд яскравим і виразним. По-третє, стрижка з чубком виглядає завжди більш завершеною. Але для того, щоб образ був стильним і візуально закінченим, за чубчиком необхідно кожен день доглядати.
Вам знадобиться
  • Для укладання вашої чубчика і всієї голови вам знадобиться безпосередньо сам фен, можливо, дифузор, кругла щітка, гребінець з дуже дрібними зубами і лак середньої фіксації. При бажанні можете придбати укладань для блиску волосся.
Інструкція
1
Відразу, після того, як ви вимили голову, дайте волоссю самостійно трохи підсохнути. Потім візьміть фен і підсушіть їм все волосся, в тому числі і чубок , піднімаючи їх біля коріння круглою щіткою. Це додасть додатковий обсяг вашим волоссю.
2
Тепер, коли ваше волосся майже сухі, нанесіть доглядає засіб для блиску на кінці волосся і трохи на чубок . Можете висушити волосся до кінця, попередньо витягаючи їх круглою щіткою, щоб надати зачісці сліпучий блиск і гладкість.
3
Коли зачіска майже готова, на відстані 20 см нанесіть трохи лаку на чубок і розчешіть її дрібної гребінцем, щоб кінчики волос не склеїлися від лаку.
Зверніть увагу
Не наносіть на чубок занадто багато укладань, щоб трохи краще її зафіксувати. Це утяжелит її і через кілька годин зробить брудною.
Корисна порада
Іноді чубчик може бруднитися швидше, ніж всі інші волосся. В такому разі не лінуйтеся і укладайте її в міру необхідності окремо. Якщо після укладання феном, вам все одно не вистачає обсягу, використовуйте дифузор, який ще більше підніме біля коріння ваше волосся. Пам'ятайте, що довгу чубок можна укладати по-різному: накручувати на щипці, піднімати назад, робити начісування, випрямляти і т.д. Не бійтеся експериментувати і будьте кожен день різною.