Як поставити карту на навігатор. Як поставити спутнікувую карту на навігатор.

Сучасні нововведення зі сфер науки і техніки значно полегшують життя людини двадцять першого сторіччя і це факт. Але далеко не так просто розібратися у всіх новинках який настільки швидко виходять у світ. Одне з найбільш популярних сучасних нововведень, яке вже встигло влитися в наше повсякденне життя це - навігатор . Щоб більш ефективно використовувати даний пристрій, потрібно регулярно оновлювати базу карт. Але як це зробити?
Інструкція
1
Купіть диск з набором потрібних вам карт від виробника вашого навігатор а. Це найпростіший і "чесний" спосіб. З ним буде найменше можливих проблем і негараздів. Просто встановіть куплений вами диск на ваш комп'ютер, і перенесіть отримані дані на ваш навігатор , або на його карту пам'яті залежно від вашої моделі.
2
Замовте навігаційні карти прямо з дому з офіційного сайту вашого пристрою. Ця послуга теж платна (приблизно стільки ж скільки і на CD, без урахування вартості болванки), але теж надійна і ви безсумнівно отримаєте працюючий повноцінний і найсвіжіший набір карт.
3
Скачайте необхідні вам файли з інтернету. Даний спосіб не обіцяє вам працездатність карт, а так же багато сервісні центри при поломці навігатор а й виявлення на ньому неліцензійних карт можуть відмовити вам в ремонті. Однак якщо ви перевірили все ще установки, швидше за все ви не зіткнетеся з якими-небудь проблемами. Найгірше що може статися - картки не функціонуватимуть. В цьому випадку спробуйте пошукати ще.
4
Пам'ятайте, що який би спосіб "придбання" карт ви не вибрали, сама установка зводиться до копіювання файлів в навігатор . Якщо ваше навігаційний пристрій автоматично не виводить нові карти, швидше за все вам потрібно знайти їх самому за допомогою меню в самому навігатор е. Просто встановіть маршрут, по якому навігатор повинен шукати потрібний файли, решту він зробить за вас.