Як вибрати струменевий принтер.

Принтер - річ в будинку корисна. Якщо він є, не треба кидатися в пошуках місця, де можна терміново надрукувати більше однієї сторінки тексту або пару фотографій. Але який принтер для цього потрібно купити? Адже їх на ринку - величезна кількість, причому різних видів і від різних виробників.
Інструкція
1
Перед тим, як вибирати принтер, потрібно визначити його коло завдань і приблизний місячний обсяг друку. Наприклад, чи будуть друкуватися на принтері фотографії і якщо так, то з якою якістю і якого розміру. Що стосується обсягу друку, зрозуміло, що у школяра він може становити 50 сторінок на місяць, а у студента - 200 і більше.
2
Друге, з чим потрібно визначитися - чи достатньо буде просто принтера або потрібно багатофункціональний пристрій. Переваги МФУ очевидні, воно дає можливість не тільки друкувати, але і сканувати документи та зображення, а також робити копії одним натисканням кнопки. Єдиний недолік - вища ціна.
3
Наступним пунктом йде економічність пристрою. Щоб визначити «вартість» однієї надрукованої сторінки, потрібно взяти ціну картриджа і розділити на заявлену кількість копій. Звичайно, вважати можна з урахуванням можливої заправки картриджів, але ця можливість не передбачається виробником. Заправка картриджів знижує витрати на друк, але одночасно підвищує ймовірність виходу пристрою з ладу і фактично позбавляє вас гарантії на принтер.
4
Якщо потрібен принтер для якісного фотодруку, вибирайте з принтерів з шестицветной печаткою, наприклад, Epson T50, або аналогічні йому моделі.
5
Якщо принтер потрібен для офісного друку в обсязі, що перевищує 500 сторінок на місяць, струменевий принтер купувати недоцільно, розглядайте лазерні принтери.