Як заблокувати телефон при крадіжці. Як заблокувати стільниковий телефон якщо вкрали.

В житті відбуваються різні ситуації, і на жаль не завжди вони приносять позитивні емоції. Ми стикаємося з таким явищем як крадіжка досить часто, щоб навчитися всіляко убезпечити себе від неї та її наслідків. Однак що робити, якщо все-таки це сталося саме з вами? Якщо у вас вкрали телефон, або ви його десь загубили, є ймовірність, що гроші на вашій сім-карті переправлять на другий номер або ще гірше, "вженуть" вас у величезний мінус. Як уберегти себе від цього?
Інструкція
1
Зателефонуйте своєму оператору і розкажіть про те, що трапилося. Попросіть негайно заблокувати вашу сім-карту, через що дзвінки з неї будуть неможливі. Коли це стане необхідно в центрі обслуговування клієнтів ви зможете відновити вашу сім-карту без великих зусиль. Заодно замовте ідентифікацію всіх дзвінків, які могли бути зроблені відразу після пропажі телефон а.
2
Вирушайте до найближчого відділення внутрішніх справ за місцем пропажі. Подайте заяву про загублений телефон е, і напишіть всі необхідні папери. Можливо, що представники правоохоронних органів зустрінуть вас вельми холодно, не завжди люблять представники нашої поліції займатися розшуком дрібної техніки. Наполягайте на тому, щоб у вас прийняли заяву і щоб почалися пошуки вашої власності. Неважливо втратили ви телефон чи його справді вкрали, з того моменту, як ви подасте заяву, ця проблема вже не ваша, а поліції. Протягом наступних 10 днів робитимуться оперативні заходи щодо розшуку передбачуваних винних і прийматися рішення про порушення кримінальної справи.
3
Вкажіть заводський номер вашого мобільного телефон а (IMEI). Він знаходиться в документах до телефон у і безпосередньо під батареєю телефон а. По ньому співробітники поліції зможуть дізнатися, де в даний момент знаходиться телефон відразу після того, як він стане активним, що дозволить швидко його виявити і повернути хазяїну.
4
Частіше нагадуйте про себе людям, що займаються пошуком вашого телефон а, пам'ятайте, що в першу чергу це потрібно вам, і чим більше буде ваш вклад у цю справу, тим більше шансів на позитивний результат .