Як прибрати пляма від клею. Як прибрати супер клей з тканини.

При використанні клею він випадково може потрапити на ваш одяг і виникає проблема, чим і як клей видалити. Видаляти пляма від клею найкраще свіже, а не засохле і застаріле. Засіб для видалення потрібно використовувати в залежності від виду клею і матеріалу одягу, з якого ви клей видаляєте.
Інструкція
1
Для видалення клею ПВА використовуйте теплу воду з мильним розчином. Протріть ватяним тампоном пляма від клею одеколоном, оцтом або горілкою і замочіть одяг на 2:00 в мильному розчині. Потім ретельно виперіть пляма і прополощіть.
2
Для видалення плям від силікатного клею можна використовувати мильний розчин і розчинити в ньому столову ложку соди. Одяг потрібно замочити, випрати. Якщо пляма віддалилося не повністю, то процедуру повторити.
3
Якщо ви ненароком пролили на одяг супер-момент, то зняти з одягу його можна тампоном, змоченим в ацетоні. Цей спосіб не підходить для тканини з вовни, шовку і ацетатних волокон. Для цих тканин можна розвести пакет лимонної кислоти або столову ложку оцту на 200 гр. води і протерти тканину змоченим тампоном. Робити це потрібно кілька разів, що не гарантує, що клей з тканини зніметься.
4
Плями від просто клею момент можна спробувати видалити за допомогою ацетону або розчинника використовуваного для розведення фарби.
5
Плями, отримані від канцелярського клею можна просто випрати у холодній воді з додаванням порошку відповідного типу тканини. Якщо пляма залишилося, то процедуру повторити.
6
Для видалення з одягу казеїнового клею змочіть пляма гліцерином, залиште на дві години, протріть нашатирним спиртом і ретельно виперіть одяг. Можна також використовувати видалення клею за допомогою тампона змоченого в бензині.
7
Плями від столярного клею видаляються шляхом замочування тканини в теплому мильному розчині на декілька годин.
8
Каучуковий клей можна видалити з одягу тампоном, змоченим в бензині. Якщо з першого разу пляма не віддалилося, то повторіть процедуру.
9
Плями від целюлозного клею видаліть за допомогою ацетону або бензину.
10
Існують спеціальні пляма виводітелі клею, які можна купити у відділі побутової хімії.