Як вибрати ресівер.

Для забезпечення якісного звучання мультимедійних колонок, плеєрів і т.д. необхідно такий пристрій, як ресивер . Від його правильного вибору залежить ваш комфорт під час прослуховування музики.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно вивчити спеціалізовану літературу, в якій чітко описуються різні моделі ресивер ов від різних виробників і проводяться їх порівняння за основними характеристиками і якості звучання.
2
За отриманою інформацією з літератури необхідно чітко визначитися з тим, на яку суму грошей можна розраховувати, і яким має бути звучання музичної апаратури. Щоб правильно вибрати ресивер , звертайте основну увагу на його технічні характеристики.
3
Визначте необхідну вам потужність. Для квартир буде достатньо ресивер а з потужністю 50 - 60 Вт на канал, а для приватного будинку краще підійде апарат з потужністю 80 - 100 Вт на канал. Чітко визначте призначення обираного пристрою, зараз існують ресивер и с 5.1, 6.1 і навіть 7.1 декодерами, але останні зустрічаються поки ще досить рідко.
4
Якщо у пристрої не буде прослуховуватися фільми з фонограмами, то в такому випадку краще вибрати 5.1 ресивер , він буде набагато дешевше, ніж 6.1 або 7.1 звуком, при покупці враховуйте всі можливі потреби, для того, щоб потім не виявилося, що куплений ресивер не підтримує необхідні функції.
5
Щоб вибрати ресивер з хорошим звучанням і за прийнятною ціною, зверніть увагу на наявність таких декодерів, як Dolby Pro Logic, Dolby Digital і DTS. На ресивер е обов'язково повинен бути DTS декодер інакше багато диски, записні в цьому форматі, будуть недоступні.
6
Купуйте апаратуру тільки перевірених і добре зарекомендували себе виробників в звуковій техніку. Пам'ятайте, що висококласну аудіотехніку випускають, як правило, невідомі для загальної маси людей виробники, а ті, які відомі по іншої продукції, можуть бути аутсайдерами в музичній техніці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8IT4gsIb8FQ