Як прибирати сніг з даху.

Замети снігу на дахах будинків - звичайне явище, яке можна побачити після чергового снігопаду. Після випадання опадів у великій кількості дах потрібно очистити. Якщо цього не зробити вчасно, а особливо в період весняних відлиг, дах може прогніть або обвалитися, а також не зовсім приємно, якщо шматочок крижаної брили впаде на людину.
Вам знадобиться
  • -тепла одяг
  • -не слизька взуття
  • -товстої мотузка (канат)
  • -снеговая лопата
Інструкція
1
Одягніть теплу, але легкий одяг, в якій ви легко зможете пересуватися по даху. Взуття вибирайте не слизьку, а якщо у вас є черевики з шипами, то вони будуть найбільш відповідним спорядженням в боротьбі зі снігом. Не забудьте взяти довгу і міцну мотузку, особливо якщо у вас високий дах.
2
Візьміть снігову лопату і мотузку і в повному спорядженні залізьте на дах. Мотузку зафіксуйте за трубу або за металевий штир і на поясі, щоб у разі падіння ви не пошкодили собі ніяких органів.
3
Починайте скидати сніг з краю даху, поступово пересуваючись наверх. Коли ви скинете весь сніг з самого верху, почистіть знову низ. Очищати в зворотному порядку небажано, внизу даху утворюються великі кучугури, і скинути їх буде складно, а так ви поступово розчистите завали, витративши мінімум сил.
4
Якщо мотузка довга, можете спуститися по ній вниз, а інший кінець так і залишити на даху. А наступного разу просто скористайтеся вже наявної і зафіксованої мотузкою.
5
перекидав сніг, скинутий з даху, подалі від будинку, інакше з настанням тепла він почне танути, і вода може потрапити в будинок.