Як отримати електроенергію.

Поки одні чекають, коли їм "пустять електрику" або "включать світло", інші самостійно отримують електроенергію за допомогою альтернативних джерел.
Вам знадобиться
  • Сонячні батареї, вітрогенератори, теплові насоси, моторні генератори, гідрогенератори
Інструкція
1
У сучасному світі все більше уваги приділяється альтернативним джерелам енергії - природним, поновлюваним, незалежним, безперебійним, - бо з ними життя стає більш комфортною. Зручність полягає в тому, що, встановивши обладнання «розумного будинку», ви навряд чи потрапите в ситуацію, що склалася після «крижаного дощу» минулої зими, коли на невизначений термін відключалася електрика. В наші дні є можливість споживати електроенергію на генераторів, що спалюють паливо і тим самим завдають шкоди екології. Але існує й інший спосіб - використовувати поновлювані джерела енергії (сонце, вітер, вода), що не залежні від пори року. Сучасні технології здатні впоратися із завданням забезпечення енергією вашого житла і допомогти вам гідно використовувати досягнення людства.
2
За словами генерального директора одного з підприємств, що займаються економічною і екологічною енергетикою, таке обладнання - це і цікаве сучасне явище, і дана людям можливість захистити природу, зробити навколишнє середовище чистішим, і помітна прибавка до сімейного бюджету. Уже через кілька років служби установка окупається з лишком.
3
Завдяки "розумному будинку" ви стаєте самі собі господарі, тобто перетворюєтеся в незалежного домовласника в повному сенсі цього слова - з індивідуальними газом, опаленням, освітленням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=htGnERO6O6o
Зверніть увагу
Способи автономної електрифікації по типу використовуваного обладнання умовно можна розділити на: 1) сонячні елементи; 2) вітрогенератори; 3) теплові насоси; 4) моторні генератори; 5) гідрогенератори.
Корисна порада
Чинне на основі поновлюваних природних ресурсів обладнання особливо актуально для районів, більшу частину яких складають селища, села і села. Автономне живлення робить проживання за містом навіть більш комфортним, ніж у центрі. Енергозберігаючими технологіями користуються багато жителів Підмосков'я.