Як усунути текти з крану.

Водопровідний кран має властивість підтікати в самий невідповідний момент. Якщо складний ремонт водопровідної мережі слід довіряти тільки професійному сантехніку, то усунути текти крана в змозі своїми руками практично кожен господар.
Вам знадобиться
  • Разводной ключ, гумова або шкіряна прокладка
Інструкція
1
Практика показує, що найбільш часто виходять з ладу крани і змішувачі, що відповідають за гаряче водопостачання. При тривалій експлуатації кран дає текти , іноді починає деренчати і неякісно перекриває воду.
2
Перш ніж почати процес виявлення і усунення неполадок в крані, відключіть подачу води в квартиру. Для цього потрібно закрити загальний вентиль для подачі води. Він розташований, як правило, на водопровідній трубі в туалетній кімнаті.
3
Тепер скористайтеся розвідним або гайковим ключем і відверніть несправний кран, а також визначте причину його відмови. Найчастіше причиною неполадок у водопровідному крані є знос прокладки, що служить для ущільнення, погана набивка сальника або ж зношеність різьби на штоку.
4
Нерідко протечка відбувається унаслідок попадання в систему найдрібніших сторонніх включень - піщинок, окалини і т.п. Осідаючи між прокладкою ущільнювача і гніздом клапана, такі частинки руйнують її. Дефект прокладки може бути викликаний і надмірним зусиллям, докладеним при закручуванні водопровідного крана.
5
Щоб замінити прокладку, випустіть воду з водопроводу, виверніть кришку крана, вийміть золотник і зніміть стару прокладку. На її місце встановіть нову, зроблену з гуми або шкіри. Надіньте прокладку на штифт золотника. Шкіряна прокладка буде хороша в крані з гарячою водою.
6
Можна придбати готову прокладку в спеціалізованому магазині, що торгує сантехнікою або вирізати її з товстої шкіряної підошви. Гумова підкладка швидко зношується під дією гарячої води. Якщо вона (прокладка) на штифті кріпиться гвинтом, його необхідно загорнути.
7
Тепер встановіть золотник, переконавшись, що він легко провертається в гнізді. Накип при необхідності видаліть теплим оцтом. Занадто жорстке кріплення золотника в гнізді веде до передчасного зносу ущільнювальної прокладки.
8
Замінивши прокладку, встановіть кришку крана. Відкрийте запірний вентиль і пустіть воду в систему. Кран повинен без зусиль перекривати воду. У випадку з гумовою прокладкою не закривайте його кран дуже сильно, оскільки це веде до її швидкого руйнування.