Як дізнатися розмір голови.

При покупці капелюшків і капелюхів, шапок, шоломів, перук вам знадобиться знати розмір голови. Особливо це актуально при оформленні покупки через інтернет-магазин. Якщо обраний товар не підійде вам, ви його зможете обміняти. Але щоб уникнути зайвих клопотів, краще вжити максимум для цього зусиль заздалегідь.
Вам знадобиться
  • Сантиметрова стрічка, таблиці конвертації вимірювань в розмір.
Інструкція
1
Існують різні шкали розмір ів. У кожному разі, ваш перший крок буде однаковим. Візьміть гнучку сантиметрову стрічку, якою користуються кравці та закрійники. І виміряйте обхват голови. Стрічку при цьому необхідно розташувати горизонтально, приблизно на 2 см вище брів. Орієнтиром для вимірювання може послужити те, як ви звикли носити головні убори.
2
Вимірювання намагайтеся проводити точно, враховуючи міліметри. Стрічка повинна щільно прилягати до голови. Але не можна, щоб вона тиснула і перетягувала голову. В цьому випадку головний убір поведеться так само.
3
Далі дотримуйтесь інструкцій магазину, де ви замовляєте головний убір. Як правило, вони розміщують таблицю конвертації сантиметрів в розмір . Або проконсультуйтеся у менеджера торгового залу.
4
У Росії актуальна система, при якій повні, якщо необхідно, округлені сантиметри відповідають розмір у. Наприклад, обхват голови, рівний 55 см відповідає 55-му розмір у. В середньому жіночі розмір и коливаються від 54-го до 59-го, чоловічі - від 56-го до 62-го.
5
В інших випадках використовуються різні розмір ниє системи, прийняті в інших країнах. Вони мають маркування в сантиметрах, в дюймах або буквенную.
Зверніть увагу
Розмір перуки визначається іншим способом.
Корисна порада
1) Якщо у вас вдома немає сантиметрової стрічки, її корисно придбати. В побуті вона вам ще прігодітся.2) Можете поцікавитися розміром, зазначеному на ярличку вже наявного у вас головного убору. Цю інформацію слід перевірити, скориставшись сантиметром, бо інколи виробники одягу розробляють власну систему розмірів.