Як підібрати спінінг.

Риболовля є дуже різнобічним хобі, адже стільки способів лову й снастей можна змінити в гонитві за великими трофеями, вивчаючи повадки риби та їх переваги. Наприклад, для того, щоб ловити хижих риб, потрібно освоїти спиннинговую ловлю.
Вам знадобиться
  • Магазин зі снастями
Інструкція
1
На самому початку перед вибором спінінга потрібно визначитися з багатьма характеристиками вудлища, починаючи від довжини, і закінчуючи фірмою, яка випускає спінінги. Від цих факторів залежить вартість виробу. Фірм, що випускають рибальські снасті, дуже багато. Наприклад: Shimano, Daiwa, Talon, Banax, G.Loomis, St. Croix, Lamiglas, Ryobi та багато інших. У таких фірм існують дорогі снасті для професіоналів, але на самому початку освоєння лову на спінінг не варто купувати ці моделі. Щоб зрозуміти принципи лову спінінгом цілком підійде звичайне вудлище зі склопластику.
2
Потім визначаємося з довжиною спінінга. Зазвичай довжина спінінга становить 2-3 метра. Вчитися краще всього на універсальному варіанті довжиною 2,5 метра. Якщо ж у вашій доступності є велика водойма, і ви плануєте ловити з берега, варто придбати ще й триметрове вудилище. Але слід враховувати, що довгі вудилища не підійдуть для лову з човна.
3
Після цього потрібно вибрати тест вудилища. Клас тесту змінюється в прямій залежності від ваги приманки, якою планують ловити. Наприклад: надлегкий (від 0 г), легкий (до 15 г), середній (до 40 г), важкий (понад 40 г). Тому враховуйте це і не оснащуються вудилище важкими приманками, це може зіпсувати ваш спінінг.
4
Після покупки вудилища потрібно підібрати котушку до нього. Котушки бувають безінерційні, інерційні і мультиплікаторні (різновид інерційних). Найпростішими в експлуатації є безінерційні котушки.
5
Залишилося тільки докупити приманок для риболовлі, а потім їхати за трофеями.
Корисна порада
При покупці котушки беріть з собою вудилище, щоб котушка максимально підійшла до вашого спінінгу.