Як заблокувати поштову скриньку.

На сьогоднішній день в рунеті чотири найпопулярніших поштових служби: mail.ru, yandex.ru, google.com і rambler.ru. На ринку цим компаніям затісно, тому користувачів вони легко не відпускають і кнопку «видалити» знайти не так вже просто. Але вона є. Головне пам'ятайте, що, видаляючи ящик , ви видаляєте і все підписки, розсилки, прив'язані фотохостинги і тому подібні речі, якщо вони, звичайно, у вас є.
Інструкція
1
Видалити ящик на mail.ru можна пройшовши за посиланням http://e.mail.ru/cgi-bin/delete. Сторінка попереджає вас про те, що ви втратите, видаливши ящик і пропонує вказати причину по якій ви розлучаєтеся з порталом. Після того як ви введете в поле нижче ваш поточний пароль, ящик буде заблокований, а всі містяться в ньому листи видалені. Зареєстроване ім'я звільнитися лише через три місяці по тому.
2
Для видалення поштової ящик а на Яндексі вам потрібно авторизуватись (ввести назву ящик а і пароль) і увійти в Яндекс-паспорт. У правому верхньому куті інтерфейсу паспорта знайдіть активне посилання «Налаштування» і перейдіть по ній. В меню зліва знайдіть рядок «Видалити поштову ящик ». Після того, як натиснете її - введіть діючий пароль і натисніть кнопку «Видалити». Поштовий ящик видалений.
3
Поштовий ящик на Гуглі (Gmail) також видаляється через настройки. У вкладці «Акаунти» клікніть по посиланню «Налаштування облікового запису Google». Праворуч, під рядком «Мої служби» натисніть на кнопку «Змінити». Після цього виберіть пункт «Видалити службу Gmail». Тепер ящик видалено.
4
Служба Рамблера не надає своїм користувачам можливості самостійно видалити поштову ящик . Замість цього воно пропонує відправити лист в техпожжержку за адресою: mailsupport@rambler-co.ru. У листі вкажіть, що ви хотіли б видалити поштову ящик і вкажіть назву ящик а і пароль. Зверніть увагу, що тим самим ви надасте адміністраторам повний доступ до нього.
Поштовий ящик представляє собою місце на диску поштового сервера для прийому листів та їх зберігання. Іноді виникає необхідність у відключенні або повному видаленні своєї поштової ящик а. Для цього необов'язково звертатися в службу підтримки, цілком можливо провести операцію самостійно.
Інструкція
1
Щоб тимчасово відключити поштовий ящик зробіть наступні дії. Відкрийте вашу домашню сторінку і клікніть по потрібному доменному імені. Далі натисніть «Пошта». Клікніть по адресу електронної пошти, роботу якого ви хочете тимчасово призупинити. В групі «Інструменти» натисніть «Поштовий ящик » і зніміть прапорець з поля «Поштовий ящик ». Підтвердіть ваше бажання, натиснувши «OK».
2
Для відновлення обслуговування відключеного поштового ящик а вам необхідно пройти ті ж кроки, що й при його тимчасовому відключенні. Тобто, відкрийте вашу домашню сторінку і клікніть по потрібному доменному імені. Потім натисніть «Пошта». Клікніть по адресу електронної пошти, роботу якого ви хочете відновити. В групі «Інструменти» натисніть «Поштовий ящик " і поставте прапорець у полі «Поштовий ящик ». Підтвердіть ваше бажання, натиснувши «OK».
3
Щоб тимчасово призупинити обслуговування поштової служби всіх поштових ящик ов, які зареєстровані на домені, відкрийте вашу домашню сторінку і клікніть по потрібному доменному імені. Далі натисніть «Пошта». В групі «Інструменти» натисніть «Вимкнути».
4
Для відновлення обслуговування всіх поштових ящик ов, які зареєстровані на домені, зверніться за тим же крокам, що і при призупинення їх обслуговування. Тобто, відкрийте вашу домашню сторінку і клікніть по потрібному доменному імені. Потім натисніть «Пошта». В групі «Інструменти» натисніть «Включити» .Щоб відключити поштовий ящик сервера Exchange, вам необхідно виконати наступні кроки. Спочатку відкрийте Exchange Management Console. Потім зайдіть в «Налаштування одержувачів». Клікніть по вузлу «Поштовий ящик ». Виберіть поштовий ящик , який ви хочете відключити і натисніть "Відключити" в панелі дій. Підтвердіть ваше бажанням, натиснувши «Yes».