Як поставити на місце підлеглого. Як поставити підлеглого на місце.

З проблемою взаємини з підлеглими зазвичай стикаються ті, хто вперше отримав під своє керівництво колектив. Якщо ви набагато молодший своїх співробітників і не маєте такого досвіду роботи, як вони, але ваша освіта дозволяє зробити вас керівником, то проблем з колективом вам не уникнути. Напевно, багато хто з ваших підлеглих попросту спробують вам «сісти на шию» і це буде проявлятися в частих запізненнях або ігноруванні своїх прямих обов'язків. Таких підлеглих вам необхідно поставити на місце .
Інструкція
1
Ніколи не підвищуйте голос, використовуючи своє більш високе положення. Для цього вам цілком достатньо буде того адміністративного ресурсу, яким ви володієте.
2
Перш за все, визначте для кожного члена вашого колективу посадові обов'язки, затвердити їх наказом, роздрукуйте і ознайомте кожного під розпис. Видайте наказ, згідно з яким співробітникам доручається виконання службових обов'язків за тих членів колективу, які відсутні через хворобу або з іншої поважної причини. Ті, хто зловживає лікарняними листами, тепер своєю відсутністю підбиватимуть своїх колег, які стануть виконувати за них роботу.
3
Встановіть час, на який допускається запізнення на роботу з урахуванням непередбачених обставин, нехай це буде 10 - 20 хвилин. Запізнення понад цього часу має супроводжуватися обьяснітельной. Якщо будуть траплятися часті запізнення з невиразними рекомендаціями що, ви будете мати повне право на догану і зниження або позбавлення матеріального заохочення.
4
Якщо у вашій організації не фіксується прихід і відхід працівників по магнітній картці, то заведіть у своєму відділі табель обліку приходу і відходу співробітників і періодично перевіряйте його для контролю.
5
В тому випадку, якщо підлеглі відпрошуються з роботи, фіксуйте всі випадки допомогою заяв або службових записок. Вони можуть ніде не предьявлять, але служити для вас приводом для зниження премії в тому випадку, якщо цим явно зловживають.
6
Щоб перекласти відповідальність за зневагу співробітника своїми обов'язками на весь колектив, є сенс щотижневого або щомісячного проведення планерок. На них буде даватися аналіз виконаної роботи, розподілятися обов'язки і складатися план на наступний період. У тому випадку, якщо хтось буде нехтувати своїми обов'язками, це буде помітно всьому колективу, а суспільний осуд діє, часом, набагато сильніше, ніж догану начальника.
Зверніть увагу
Якщо ви впевнені в собі і зберігаєте спокій, всякі образи припиняються - вони більше не мають сенсу. Ніхто не зобов'язаний терпіти хамство, тому при чергових нападках поставте начальника на місце. Ні в якому разі не можна діяти за принципом «сам дурень!», Відповідаючи на несправедливі звинувачення або навіть нецензурні вирази начальника образами.
Корисна порада
Як «поставити на місце» зарвався боса (Методи протистояння начальникам-самодурам). Начальники бувають різні: розумні і дурні, добрі і злі, хитрі і не дуже. Далі Ви визнаєте, що зробили помилку, що шкодуєте про це і наступного разу будете більш уважні. Після чого додаєте, що Ваш начальник (начальниця) говорить в досить різкому тоні, і Ви не бачите необхідності в цьому. По-друге, найкраще з'ясовувати стосунки з начальником в конфіденційній обстановці.