Як візуально збільшити кімнату.

Не завжди наше житло настільки просторо, як би нам хотілося. Тому, щоб розширити зорово приміщення, можна використовувати декілька хитрощів.
Інструкція
1
Щоб кімната здавалася більше, потрібно використовувати в її оформленні світлі тони. Це можуть бути світло-сірі, світло-блакитні, кремові, бежеві відтінки, білий свет.Не треба використовувати шпалери з великим малюнком - зорово це зменшить простір. Також намагайтеся уникати контрастних тонів. Найкраще дотримуватися однієї гами для підлоги, стін, стелі кімнати, а меблі підберіть в тон обробці приміщення.
2
Використовуйте в інтер'єрі низьку меблі - ліжка, пуфики, туалетні столики. Постарайтеся залишити центр кімнати вільним, розставляючи меблі по кутах і уздовж стін. Постарайтеся не захаращувати приміщення, приберіть всі зайві і дрібні речі.
3
Для зорового збільшення кімнати необхідне світло. Тому на вікна повісьте прозорі фіранки, а при дефіциті сонячного світла не соромтеся вдатися до штучного освітлення. Можна зробити в кімнаті кілька джерел світла, включаючи приховану підсвічування.
4
Використовуйте дзеркала і світловідбиваючі поверхні. Дзеркала відбивають світло, а чим більше світла, тим просторішою здається кімната. Можна також придбати меблі з прозорого скла. Наприклад, скляний журнальний або обідній стіл. Пропускаючи світло, такий стіл буде сприяти ефекту відкритого простору.
5
Поставте яскравий, помітний предмет в дальній кут від входу. В цьому випадку, входячи в кімнату , предмет буде привертати увагу, а відстань до нього збільшить зорово перспективу.
6
Відмовтеся по можливості від великих предметів. Великі предмети в невеликій кімнаті звужують її, надаючи приміщенню ще менший вид, ніж є насправді. Підберіть меблі так, щоб у кожного предмета була не одна функція, а дві і більше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LUmmEHAW5QM