Як зробити скан.

З поширенням багатофункціональних друкуючих пристроїв, які суміщають в собі сканер і принтер, велика кількість людей отримало можливість сканувати зображення і переводити їх в цифрову форму, не виходячи з дому. Звичайно, сканер и продавалися і раніше, однак їх розповсюдження було достатньо обмеженим.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, cканер, програма для сканування, початкові навички по роботі з комп'ютером.
Інструкція
1
Щоб працювати зі сканер ом, необхідно встановити його драйвер. Для цього запустіть програму установки з диска, який входить в комплект поставки. Як правило, драйвер встановлюється в пакеті з програмою для сканування. Після установки її ярлик з'явиться в списку встановлених програм або на робочому столі.
2
Помістіть зразок в сканер зображенням до скла. Запустіть програму. У вікні, виберіть пункт "Сканувати".
3
Зазвичай сканування виконується в кілька етапів. Перший з них - попереднє сканування, яке за кілька секунд визначає межі зразка для того, щоб при основному скануванні не "вивчати» порожнє поле. Можна самостійно визначити область сканування, для цього просто перетягніть її кордони за допомогою мишки.
4
Після попереднього сканування з'явиться вікно вибору параметрів. Встановіть потрібне дозвіл в точках на дюйм, глибину кольору, і кольоровість підсумкового зображення (кольорове або чорно-біле). Пам'ятайте, що чим вище ці параметри, тим довше буде тривати сканування і тим якісніше буде його результат.
5
Останнім етапом сканування є збереження отриманого зображення у вигляді файлу на жорсткому диску. Виберіть шлях збереження та тип файлу. При цьому формат «tiff» дозволяє зберегти більше інформації для подальшої обробки зображення, а «jpeg» економить місце на диску і полегшує передачу зображення через інтернет.