Як прати плед.

Пледи притягають частки пилу не менше м'яких іграшок та меблів. Причина ховається в їх складі, зазвичай в нього додають синтетичні волокна, які утворюють статичну електрику і притягують пил. Не виняток складаю і натуральні вовняні вироби. Прати плед частіше 1 разу на місяць не потрібно, з часом він деформується і втратить яскравість фарб.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили прати вручну, вибирайте глибоку ємність, наприклад ванну, адже прополоскати крупний плед в тазику, швидше за все не вийде. Налийте достатню кількість теплої, але не гарячої води і додайте будь-якого добре розчинного порошку. Занурте плед в воду і дайте йому трохи отмокнуть. Після чого ретельно поперіть місця утворення плям. Прополощіть до повного усунення піни і додайте трохи кондиціонера в останнє полоскання. Прати на руках дуже складно, після намокання вага виробу значно збільшується, і впоратися з ним стає важко. Відіжміть наскільки зможете зайву воду і повісьте плед над ванною стікати. Після того як вода перестане текти, можете перемістити його на балкон або на вулицю до повного висихання.
2
Прати в пральній машинці-автомат набагато простіше. Помістіть плед в барабан і поставте програму «Шерсть», виберіть температуру нагрівання 30-40 градусів і обороти віджимання 600. Віджимати на великих оборотах можна, інакше плед втратить форму і стане сильно м'ятим. Не забудьте додати в спеціальний відсік кондиціонер для білизни. Після пранні в машинці-автомат помістіть плед на мотузку, не куштуйте сушити в машинці, пропрасувати виріб не вийде і воно все одно буде занадто м'ятим.
3
В звичайних пральних машинках дотримуйте температурний режим і обороти віджимання, відміну становить лише те, що проміжні дії з пледом доведеться виконувати вручну. Будьте уважні, деякі машинки з задоволенням рвуть великі речі, якщо у вас машинка так робила, краще виперіть плед руками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-BbOf5RIXIc