Як умовити маму купити собаку.

Чомусь у багатьох мам складні відносини з собаками. Ви дуже хочете маленького цуценяти, але батьки категорично відмовляють. Ситуація не безнадійна. Доведіть мамі серйозність своїх намірів, покажіть свою готовність і дорослість. Тоді, можливо, у батьків буде привід задуматися, щоб змінити своє ставлення до вас і собакам.
Інструкція
1
У всьому проявляйте відповідальність! Нехай батьки дізнаються, що ви вже достатньо відповідальні, щоб самостійно дбати про щеня. Будьте готові продемонструвати серйозність своїх намірів. Батьки можуть влаштувати міні-тест, запропонувавши вам подбати про щось певну кількість часу. Це може бути рослина, дрібне тварина або навіть прохання побути нянькою молодшому брату. Успіх в проходженні цього випробування може довести батькам, що ви відповідальний і серйозний у своєму намірі завести собаку . Більш того, щоб переконати батьків купити собаку , ви повинні стати успішним у всьому. Без нагадувань робіть уроки, станьте відмінником у школі та на додаткових курсах.
2
Зробіть прибирання в будинку хорошою звичкою. Це відмінний спосіб довести, що ви здатні прибирати і за своїм вихованцем. Запропонуйте свою допомогу мамі у виконанні яких-небудь домашніх доручень. Це факт: якщо ви хочете собаку , докладайте додаткові зусилля. Це доведе батькам, що ви готові змінитися і робити багато чого заради собаки.
3
Складіть список всіх причин, за якими батьки відмовляються купувати собаку : немає повідка і місця для сну вихованця, нічим буде годувати, у собак постійно течуть слюні, собаки гризуть меблі. Зробіть все можливе, щоб усунути кожну з причин: купите і встановите захист для меблів, знайдіть поводок для собаки, подбайте про її спальному місці і кісточки для зубів. Це зайвий раз доведе, що ви готові стежити, доглядати і дбати про майбутнє вихованця.
4
Стати більш активні. Будь собаці потрібні регулярні фізичні вправи. З появою вихованця доведеться пожертвувати частиною особистого часу, щоб гуляти з собакою. Якщо ви повідомите батькам, що збираєтеся щодня здійснювати прогулянки (наприклад, ранкові пробіжки) ще до появи собаки, це може переконати батьків у серйозності ваших намірів.
5
Запропонуйте мамі для оплати корми для собак скоротити ваші особисті кишенькові витрати.
6
Дайте мамі час, щоб думати про це. Чи не набридайте їй знову і знову своїми вмовляннями. Якщо батьки кажуть «ні», покажіть їм свою зрілість, продовжуючи залишатися корисним в будинку, і лише зрідка згадуючи про собаку, щоб дати їм звикнути до цієї думки.
Без домашньої тварини жити не надто весело. Справді, хто зустрівшихся з роботи або навчання так само віддано, як улюблений пес? Хто буде виводити на прогулянки три рази на день і розчулено складати лапки на животі, викликаючи посмішку після важкого дня? Звичайно, собака.
Інструкція
1
Умовити батьків на покупку собаки буває не так-то просто, навіть якщо ви давно вже не дитина. Це в дитинстві можна було засипати і прокидатися з придуманим собачому ім'ям, водити на повідку капелюх і робити дідусеві компліменти в собачому стилі ("Дідусь, в новому пальто ти виглядаєш прямо як коллі!"). В дитинстві можна було "тиснути на жалість", і батьки здавалися ... Зараз ви давно вже не дитина, але собаку вам як і раніше хочеться. Як не дивно, але переконання ("Я буду гуляти з нею вранці, годувати і водити до ветеринара") на батьків діють незалежно від того, скільки вам лет.Попробуйте, раптом вийде?
2
Якщо батьки вже були навчені гірким досвідом, або ж просто особливо вперті, випробуйте спосіб, який працює в 70% випадків - розкажіть, як собака буде прекрасно впливати на них! Наприклад, ви можете сказати про те, що британські вчені довели, що собача шерсть - це прекрасний поглинач пилу. Це жарт, звичайно. Але батьківська зацікавленість - це перший крок до перемоги.
3
Не забувайте постійно говорити про те, що собака покращує сімейний мікроклімат. Адже це правда. А будь-якому батькові хочеться, щоб у сім'ї все було добре.
4
Ви дорослий, і тепер самі можете ставати авторитетом. Ви дійсно можете містити собаку, бо заробляєте непогані гроші. Батьки кажуть, що ви працюєте цілодобово, і у вас немає часу? У вас є гроші! Саме тому ви наймете людини, яка з собакою гулятиме, і у батьків не буде ніяких проблем.