Як видалити значки з області повідомлень. Як видалити неісползуеміе значки в треї.

Велика кількість значків в області повідомлень на панелі завдань може значно збільшити час завантаження операційної системи, а також знизити продуктивність малопотужного комп'ютера. На щастя, область повідомлень можна очистити від непотрібних програмних іконок.
Інструкція
1
Щоб відредагувати відображення значків в Windows XP, клацніть правою кнопкою миші на кнопці «Пуск» і виберіть в контекстному меню команду «Властивості». Відкриється вікно «Властивості панелі завдань і меню пуск», в якому вам слід перейти на вкладку «Панель завдань» і в розділі «Область повідомлень» встановити прапорець "Приховувати невикористовувані значки ».
2
Після цього потрібно натиснути кнопку «Налаштувати» і в розділі «Поточні елементи» нового діалогового вікна встановити необхідне значення для кожного значка. Після завершення налаштувань натисніть кнопку «ОК», щоб застосувати зроблені зміни.
3
Для редагування списку значків в Windows Vista і 7 клацніть правою кнопкою миші у вільній області панелі задач і виберіть команду «Властивості». В розділі «Область повідомлень» натисніть кнопку «Налаштувати» і переконайтеся, що поруч з пунктом "Приховувати невикористовувані значки » (Vista) встановлено прапорець. В Windows 7 прапорець «Завжди відображати всі значки і повідомлення на панелі завдань» має бути знятий.
4
Після цього ви зможете встановити для кожного значка зі списку потрібне значення: приховати, показати, показати тільки повідомлення та приховувати неактивні (Vista). Натисніть кнопку «ОК», щоб внести зміни в налаштування системи.