Як назвати свій бутик. назви бутиків.

Якщо ви вирішили відкрити свій власний бутик , дуже скоро вам доведеться задуматися над тим, як же він повинен буде називатися. І це якраз і може стати одним з головних питань. Адже хороше, звучне, легко запам'ятовується назва грає важливу роль.
Інструкція
1
Вибираючи назву вашого майбутнього магазину, ви повинні в першу чергу думати про клієнтів, про вашу майбутню цільової аудиторії. Перш за все, запам'ятайте - назва повинна викликати тільки позитивні емоції. Найкраще показати придумані варіанти декільком людям з категорії ваших майбутніх клієнтів, можливо, вислухавши їх думку, ви щось зміните, щось приберете або навпаки додасте. А можливо, вони запропонують свій незвичайний варіант.
2
Не варто називати ваш бутик власним ім'ям або іменами своїх родичів. Такий варіант може стати фатальним, якщо в майбутньому ви захочете його продати. Навряд чи хтось захоче купити магазин, названий ім'ям незнайомої людини. Зовсім інша розмова, якщо ви поексперіментіруете і візьмете за основу перші літери імені чи прізвища.
3
Назва повинна логічно поєднуватися з пропонованою продукцією. Тобто з самої назви вже повинно бути зрозуміло, що саме продається у вашому магазині.
4
Якщо ж ви вирішите скласти назва з іноземних слів або словосполучень, краще загляньте в відповідний словник, щоб дізнатися, як саме воно перекладається або що означає, адже іноді придуманий варіант в перекладі може звучати не в найкращій трактуванні.
5
Загалом, варто перебрати всі можливі пропозиції. Головне - пам'ятайте, назва по можливості повинна бути дотепним, видатним, звучати голосно, бути яскравим, помітним. А вирушаючи реєструвати його, майте в запасі ще кілька варіантів, т.к. перший, незважаючи на його уявну оригінальність і креативність, вже може бути зайнятий.