Як заробити на Україні.

Хоча й минуло вже багато часу після світової кризи, багато хто з нас досі «пожинають» його плоди. Більшість громадян України не можуть знайти роботу, а якщо і знаходять, то мізерна зарплата не може забезпечити їхні потреби. Чи можна заробити більше на Україна? Це цілком реально.
Вам знадобиться
  • Бажання працювати
Інструкція
1
Останнім часом в Україні простежується цікава тенденція: рівень цін на проживання з кожним днем зростає, а ось зарплата стрімко падає. А якщо і відбувається її підвищення, то буквально через кілька тижнів ціни на продукти і житло «наздоганяють» зарплату, не даючи збільшити розрив між ними. Ось і виходить, що більшість жителів України живуть від зарплати до зарплати, віддаючи кровно зароблені фінанси тільки на найнеобхідніше. Давайте розглянемо варіанти, які допоможуть поліпшити фінансове становище хоча б у своїй родині.
2
Зазвичай невеликі гроші заробляє той, хто працює на «дядю». Тому якщо ви вирішили стати забезпеченою людиною, терміново йдіть з вакансії вантажника, продавця, будівельника або офіціанта. Звичайно, вам може пощастити і через кілька років старанною роботи вас підвищать на посаді, але для цього вам потрібно ці кілька років прожити в злиднях, розтягуючи тисячу гривень на сім'ю, яка складається з чотирьох человек.Еслі ви до цього не готові і хочете поліпшити своє фінансове становище вже зараз, тоді відкрийте свою власну справу. Приватні підприємці зазвичай заробляють вище середнього, але це тільки в тому випадку, якщо ви вибрали підходяще напрямок для розвитку свого бізнесу. Не варто засмучуватися, якщо перша спроба відкрити свою справу з тріском провалилася. Це повинно вас стимулювати до пошуку нового виду діяльності.
3
Зараз все більшої популярності набуває робота в інтернеті. Такий спосіб заробітку дозволяє економити нерви, час і сили, адже вам не потрібно буде вставати рано вранці, їхати в забитому автобусі, а потім цілий день сидіти в задушливому офісі або магазині, слухаючи незадоволені репліки шефа і відвідувачів. Для того щоб почати роботу в інтернеті варто подумати, що у вас виходить найкраще. Зараз в мережі собі можуть знайти роботу практично все: від перекладачів і дизайнерів до секретарів і бухгалтерів. Головне знайти своє покликання.
Корисна порада
Заробіток в інтернеті може стати додатковим доходом в той час, коли ви будете працювати на своїй вакансії. Благо, графік такої роботи залежатиме повністю від вашої зайнятості, і ви зможете підлаштовувати його під себе. Таким чином, ви збільшите свій дохід, і зможете поки напрацювати досвід, який допоможе через деякий час кинути основну роботу і повністю перейти на роботу в інтернеті.
Ні для кого не секрет, що для того, щоб покинути територію своєї країни, потрібен закордонний паспорт . В цьому документі зазначається вся історія ваших пересувань через кордони держав. Найчастіше, громадяни України, стикаючись з необхідністю отримати закордонний паспорт, не знають порядок своїх дій. Як же скоротити час на збір документів, не ходити по кілька разів на одні й ті ж установи і спокійно, без нервів, отримати закордонний паспорт на України?
Вам знадобиться
  • - Паспорт громадянина України;
  • - ідентифікаційний код, виданий податковим органом за місцем проживання.
Інструкція
1
Якщо ви є власником житла, вам необхідно взяти довідку з ЖЕКу про те, що у вас немає заборгованостей по комунальним платежам. Якщо такі заборгованості є, їх необхідно погасити, так як без довідки з ЖЕКу у вас не приймуть пакет документів на оформлення закордонний паспорт а.
2
Якщо ви хочете отримати загранспаспорт протягом 10-ти днів вам необхідно заздалегідь запастися довідкою про несудимість. Пам'ятайте, що за законами України довідка про несудимість видається через 10 або 30 днів після офіційного письмового звернення.
3
Якщо ви плануєте поїздки з дітьми, зробіть копії свідоцтв про народження, 2 фотокартки розміром 3х4 для дітей старше 5 років.
4
Оформіть страховий медичний поліс. Взагалі медична страховка - це як повага до самого себе. Оформлення її на України - необов'язкова процедура, однак розсудлива доросла людина все ж віддасть перевагу її зробити, щоб мати якісь гарантії при настанні страхового випадку.
5
Вирушайте в ОВІР. Заповніть офіційну стандартну анкету, сфотографуйте. Пам'ятайте, що фотографії для закордонний паспорт а робляться саме в вашому ОВІРі, заздалегідь запасатися фотографіями потрібно тільки для вклейки в анкету.
6
Сплатити мита, розмір яких залежить від того, хочете ви отримати паспорт через 10 або через 30 днів після офіційного звернення. Почекайте необхідний час і заберіть ваш документ в ОВІРі.
Зверніть увагу
Існує безліч фірм, що пропонують допомогу в оформленні закордонних паспортів. Якщо вам колись вистоювати в чергах в ОВІРі, цю процедуру, звичайно ж, можна довірити таким фірмам. Однак слід пам'ятати, що до вибору організації варто підходити серйозно і з побоюванням. Дуже вже велика ймовірність шахрайства в таких сферах, як оформлення документів.
Корисна порада
Якщо ви досить зайнята людина, часто подорожуєте по різних країнах, здійснюєте ділові поїздки, радимо вам відразу оформляти 2 закордонні паспорти, це дозволено законами України. Це дозволить вам віддавати один з паспортів на процедуру оформлення в візи до якесь посольство, а другим користуватися за призначенням.