Як вигідно вкласти гроші.

Вибір способу розпорядитися грошима грамотно залежить від розміру капіталу, який ви готові вкладати, і від ваші цілей. Основних способів вигідного складання грошей досить багато: банківські депозити, бізнес, нерухомість, цінні папери, дорогоцінні метали ... Як вибрати оптимальний?
Інструкція
1
Найпростіший і зрозумілий більшості росіян спосіб вкладення грошей - банківські депозити. Цей спосіб вважається порівняно надійним. Банківські відсотки можуть бути досить високими (до 8% річних), а ризик, якщо ви вкладаєте гроші в банк з хорошою репутацією, невеликий. В банк добре вкладати невеликі суми.
2
Якщо ж у вас не скромні заощадження, а, навпаки, досить великий капітал, то можна замислитися про вкладення в нерухомість. Квартири та офісні приміщення в Москві коштують дуже дорого - дорожче, ніж у багатьох країнах Європи. Ціни на нерухомість не дуже швидко, але стабільно зростають. Вкладення в нерухомість, мабуть, мають лише один крупний мінус: вони не всім доступні. Особливих ризиків тут чекати не доводиться.
3
Деякі інвестори вкладають гроші в золото. Після кризи 2008 року зростання цін на дорогоцінні метали прискорився. Зараз темпи цього зростання знизилися, проте золото все одно стабільно додає в ціні. Для тих, хто боїться ризикувати і згоден на повільне зростання капіталу, золото (і інші дорогоцінні метали) цілком підійдуть.
4
Тим же, хто зацікавлений в швидкому плеканні капіталу і не боїться ризику, можна порекомендувати вкладати кошти в цінні папери. Самостійно це робити не слід, особливо якщо ви новачок в інвестуванні, найкраще діяти через пайовий інвестиційний фонд (ПІФ). ПІФ довірить ваші заощадження керуючої компанії, яка прагнутиме найбільш вигідно вкласти ваші кошти в різні цінні папери. Проте варто враховувати, що вкладення в цінні папери - справа ризикована, тому ПІФ варто вибирати з особливою уважністю. Перевагу слід віддати тим ПІФам, які досить довго тримаються на ринку і мають хорошу репутацію.
5
Інший спосіб швидкого, але ризикованого примноження капіталу - інвестиції в бізнес. Тут все залежить від суми, яку ви маєте в своєму розпорядженні, а також від ваших уподобань. Наприклад, маючи півтора-два мільйони Рубо, можна сміливо відкривати в Москві кафе чи бар. Велику суму можна, відповідно, використовувати під інший бізнес. Той, хто не хоче займатися бізнесом сам, може інвестувати в чужий бізнес або стати інвестором для стартапера. У цих випадках важливо вибрати ідею для бізнесу або готовий бізнес, який би з найбільшою ймовірністю міг приносити швидку прибуток, тому краще вкладати кошти у вже перевірені і працюючі ідеї, які точно будуть затребувані.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z_HzbbS_9fo