Як поєднати спальню з кімнатою.

Безумовно, в ідеалі кожна кімната повинна мати своє пряме призначення, а в реальності найчастіше доводиться стикатися з дефіцитом простору, який змушує об'єднувати функціональні зони. Найскладніше об'єднати всі потреби в однокімнатній квартирі, адже в ній доведеться об'єднати спальню , вітальню і кабінет в одному просторі.
Інструкція
1
Якщо дозволяє площа, можна зайнятися істотною переплануванням простору і звести стіну, а може бути навіть кілька стін. Обов'язкова умова - наявність достатньої площі та кількох вікон, а так же узгодження всіх робіт з вищестоящими інстанціями.
2
Попередньо краще зробити макет, і тільки потім перенести свої ідеї в конкретний інтер'єр. Якщо немає можливості звести стіну, можна замінити її перегородкою або навіть ширмою. Способів візуально розділити простір на зони багато - це може бути легка перегородка, не доходить до стелі, мальовнича арка, решітчаста стіна, ширма або навіть стовпи, розташовані в певному порядку. Найпростіше скористатися ширмами, які не тільки мобільні і дозволяють змінювати структуру простору в будь-який час, але і пропонують таку велику кількість стилістичних рішень, що підійдуть до будь-якого інтер'єру.
3
Якщо можливості дуже обмежені, варто згадати про текстиль. Він здатний укрити спальне місце від цікавих очей саме у вашому стилі, адже з тканини можна зробити декоративний екран, повісити її на карниз, або використовувати як балдахін, повністю відбивши смаки господаря.
4
Крім того, простір можна розділити, використовуючи меблі, наприклад, шафи або стелажі. Можна спорудити подіум, який буде позначати кордону спальної зони, або просто використовувати різні стилістичні рішення, що підкреслюють поділ зон.
5
Головне, структурувати простір і чітко виділити особисту зону спальні, обіграти цей поділ можна будь-яким дизайнерським прийомом, наприклад, кольором або незвичайним освітленням.
Купівля кімнати в гуртожитку або в нерасселенной комуналці в Москві - непогана інвестиція. Адже оренда кімнат користується дуже великим успіхом, а ціни на нерухомість ростуть. Щоб грамотно купити кімнату, знайдіть підходящу пропозицію через одну з баз нерухомості, представлених в інтернеті і зверніться в агентство нерухомості або до юриста для підготовки договору купівлі-продажу.
Інструкція
1
Подивіться пропозиції щодо продажу кімнат в інтернеті, домовтеся про зустріч з їх господарями. Об'єкт нерухомості потрібно обов'язково бачити, оскільки зображення на фотографіях не завжди відповідають дійсності. Крім того, ви переконаєтеся в тому, що сусіди по квартирі адекватні, не зловживають алкоголем або наркотиками.
2
Щоб підтвердити свій намір купити кімнату, вам може знадобитися залишити завдаток за неї. Не слід робити це під розписку. Краще зверніться до юристів, які допоможуть скласти вам договір завдатку. Передавайте завдаток тільки після підписання цього договору.
3
Далі кімнату потрібно буде перевірити на юридичну чистоту. Для цього ви повинні будете вимагати у її господаря пакет документів на неї (свідоцтво про державну реєстрацію права власності, правовстановлюючі документи, документи БТІ). Можна також спробувати замовити виписку з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно та угод з ним. Ці документи повинні підтверджувати, що господар є добросовісним, що кімната знаходиться у власності саме у нього.
4
Якщо з документами на кімнату виявилося все гаразд, необхідно скласти договір купівлі-продажу. Краще доручити це фахівцям, оскільки цей договір тільки здається простим. Обов'язково перевірте, чи узгоджений предмет договору (кімната), чи вказана ціна, спосіб передачі грошей.
5
Об'єкти нерухомості, як правило, передаються по передавальному акту. Підписавши передавальний акт і вступивши у володіння кімнатою, зареєструйте договір купівлі-продажу кімнати в органах Росреестра по Москві . Це дуже значима дія, адже інакше вас власником не визнають. Реєстрація займає 30 календарних днів. На неї потрібно буде представити певний пакет документів. Конкретизований список документів для реєстрації знаходиться тут: http://to77.rosreestr.ru/registr/rights_1/spisok_doc/doc_life_5.