Як навчити дітей вважати швидко. Як швидко навчити дитину читати.

Для того щоб навчити дітей вважати швидко, не треба чекати, поки дитині буде 6-7 років. Необхідно з раннього дитинства розвивати логічне мислення малюка. Але будь-які заняття повинні бути цікаві дитині, тоді в процесі гри він і сам не помітить, як навчиться легко рахувати.
Інструкція
1
Дотримуйтесь основним принципам, що допомагає у навчанні дитини рахунком, і у вас все вийде! На самому початку навчання рахунку потрібно пояснити дитині значення таких понять як «один» і «два». Щоб наочно продемонструвати ці поняття, покладіть перед ним два однакових предмета і поясніть, що перед ним одна річ, і інша. Всього їх - дві. Потім поступово ускладнюйте завдання, збільшуйте число предметів до десяти. Але робити це треба лише тоді, коли ваша дитина запам'ятає вивчені до цього моменту числа.
2
Вважайте все і скрізь. Вважайте все, що зустрічається вам під час прогулянки з дитиною: дерева, тварин, птахів, транспорт. Це дуже допоможе малюкові в навчанні рахунку до десяти. Допоможіть дитині побачити користь в умінні рахувати. Прочитайте з малюком казку про козеня, який навчився рахувати до десяти.
3
Звертайте увагу на те, як дитина вважає предмети, щоб приводу не випереджав дотики руки до предмета. З кожним разом, при постійній практиці, малюк буде робити це впевненіше. З часом дитина перестане голосно називати цифри і торкатися рукою до предметів, а лише злегка буде кивати головою під час підрахування. Якщо ваш малюк вже не киває і не шепоче номера предметів, він готовий до школи.
4
У віці 3-4 років, навчіть чадо рахувати в зворотному порядку, починаючи від 10 і до 1, в подальшому це допоможе краще розуміти числовий ряд.
5
Вчіть з дитиною віршики-лічилки, вони полегшать процес навчання. Замість слова «раз» в лічилці говорите завжди «один».
6
Пояснюйте дії з числами за допомогою конкретних предметів. Треба не просто складати 1 і 2, а додавати до 1 апельсину 2 апельсина. Вважати абстрактні числа маленьким дітям дуже важко, на цьому етапі треба розвивати уяву і образне мислення, які допоможуть навчити дітей вважати швидко.
7
Пояснюйте дитині поняття ділення: на дві частини («тобі половина цукерок, і мені половина цукерок»), а також на три, на чотири частини.
8
Щоб пояснити дитині значення числа нуль - приберіть всі предмети зі столу і скажіть, що коли нічого не залишається - це і є ноль.Проявляйте фантазію, займайтеся із задоволенням і в хорошому настрої, тоді у дитини все обов'язково вийде!