Як прибрати печію.

Печія являє собою відчуття сильного печіння під ложечкою, яке виникає в результаті закидання шлункової кислоти в стравохід. Вона може виникати при підвищеній кислотності, гастриті, а також багатьох інших захворюваннях шлунка. Неприємне відчуття з'являється в основному після їжі.
Вам знадобиться
  • - вугільний порошок з водою
  • - свіжий лист перцевої м'яти
  • - корінь лепехи
  • - кінський щавель
  • - харчова сода
  • - відвар ромашки
  • - серцевина волоського горіха і мед
  • - лікувально-столова мінеральна вода
Інструкція
1
Прибрати печію можна за допомогою таблеток, а також деякими народними засобами. Давайте ближче їх розглянемо: Візьміть вугільний порошок і випийте його з водою. Це засіб дуже швидко позбавляє людину від печії. Причому турбувати вона вас не буде близько доби.
2
Візьміть свіжий лист перцевої м'яти, добре прожити і проковтнете. Ця трава допомагає позбутися почуття печії на період 12 годин.
3
Купіть на ринку корінь лепехи. Щоразу, коли вас починає турбувати печія, відрізайте невеликий шматочок і ковтайте, добре прожувавши. Корінь неприємний на смак, так що можна запити його водою.
4
Візьміть кінський щавель і їжте його щоранку на голодний шлунок. Ця рослина допомагає позбутися підвищеної кислотності, яка може бути причиною печії.
5
Щоб прибрати печію , потрібно взяти щіпку звичайної харчової соди, розбавити її в склянці теплої води і додати туди кілька крапель лимонного соку. Швидко розмішати і випити все. Цей спосіб допоможе швидко позбутися від печії. Проте його не можна дуже часто використовувати, так харчова сода може нанести шкоди шлунку.
6
Візьміть ромашку і зробіть відвар. Приймайте його по півсклянки 3 рази на день.
7
Візьміть 6 серцевин волоського горіха. Розітріть їх і змішайте з однією чайною ложкою меду. Приймайте таку кашку тоді, коли відчуваєте печію .
8
Купіть в магазині лікувально-столову мінеральну воду, яка може також позбавити вас від печії. Але, варто зауважити, що вода не позбавить вас від почуття печії на довгий час.
9
Виключіть з раціону продукти, в яких багато барвників, ароматизаторів та регуляторів кислотності. Вони сильно дратують слизову шлунка, в результаті чого може з'явитися печія. Щоб назавжди позбутися від печії, потрібно перейти на правильне харчування.