Як підключити інтернет до комп'ютера через модем.

Якщо у вашому мобільному телефоні існує вбудований модем , то ви можете підключити його до комп'ютера і вийти в мережу інтернет . Ця стаття про те, як підключити інтернет на комп'ютері за допомогою модем а. Підключення здійснюється в декілька кроків.
Інструкція
1
Встановіть на свій комп'ютер необхідне програмне забезпечення і підключіть телефон до комп'ютера за допомогою bluetooth або usb-кабеля. Якщо програми-синхронізатора у вас немає, а тільки пакет драйверів, то після підключення мобільного до комп'ютера система почне його установку, тоді у відповідному вікні вкажіть шлях до папки з потрібними драйверами.
2
Після того, як ви підключили ваш мобільний і встановили всі драйвера, натисніть «пуск»> «панель управління»> «принтери та факси»> «телефон і модем », вкажіть, в даному вікні, країну і код свого міста, після натисніть «ok». У вікні «телефон і модем » перейдіть на вкладку « модем и», поставте галочку в пункті - модем телефону і тисніть на «властивості». У вікні «властивості (назва модем а)» переходите на вкладку «додаткові параметри зв'язку». В даному пункті пропишіть рядок ініціалізації і тисніть «ok». Перед цим рядок дізнайтеся в сервісному центрі або у оператора зв'язку.
3
Натисніть «пуск»> «панель управління»> «мережеві підключення»> «створити нове підключення». У новому вікні натисніть "далі". У віконці «тип мережевого підключення" поставте галочку на пункті «підключити до інтернет у» і тисніть на кнопку "далі". Відзначте «встановити підключення вручну»> «далі»> «через модем »> «далі». І в вікні - «виберіть пристрій" поставте галочку тільки модем е телефону, для якого прописували рядок ініціалізації. І натисніть "далі". Задайте ім'я підключення і клацайте на кнопку "далі". Вкажіть номер телефону, який заздалегідь дізнайтеся в сервісному центрі або у оператора, і натисніть "далі". Далі міняти нічого не потрібно, тисніть «далі» і «готово».
4
Відкрийте вікно «підключення до internet» і натисніть «властивості». На вкладці «загальні» поставте галочку на модем е телефону, який ви налаштовуєте, і натисніть «настроїти». У вікні "конфігурація модем а» приберіть все галочки і натисніть «ok». На вкладках «параметри», «додатково» і «безпека" не міняйте нічого і перейдіть на вкладку «мережу». У віконці «тип підключається сервера віддаленого доступу» виберіть «PPP: Windows, Internet» і натисніть «параметри». У новому вікні зніміть всі галочки і тисніть «ok». У вікні "компоненти, що використовуються цим підключенням» відзначте галками: «протокол Інтернету (ТСР/ІР)» та «планувальник пакетів QoS». Тисніть на кнопку «свойства», і також відзначте: «отримати ІР-адресу і адресу DNS-сервера автоматично», і натисніть «додатково». У віконці «додаткові параметри» зніміть галку з пункту "використовувати стиснення ІР-заголовків», натисніть «ok» і закрийте всі вікна.
5
Налагодження підключення завершилась. Для того, щоб підключитися до інтернет у зайдіть «пуск»> «мережеві підключення»> «internet». У вікні «підключення до internet» натисніть кнопку «виклик» і дочекайтеся підключення.