Як побудувати будинок з бетону. побудувати самому монолітний будинок.

Бетон є штучним каменем, який виходить при затвердінні суміші з цементу, щебеню, піску і води. При монолітному будівництві з бетону в нього можна додати різні наповнювачі для отримання маси з наявністю застиглих пухирців, які роблять будинок більш теплим. При влаштуванні в бетоні арматурної конструкції виходить залізобетон. Будинки з нього будуються на століття.
Вам знадобиться
  • -щебень
  • -песок
  • -цемент
  • -бетономешалка
  • -сборная опалубка
  • -арматура
Інструкція
1
При будівництві будинок а з монолітного бетону , як і при звичайному будівництві з будь-якого матеріалу спочатку заливають фундамент. Він повинен бути стрічковий і підвищеної міцності, так як бетонні стіни є важкою конструкцією. Поглибте фундамент нижче рівня промерзання ґрунту, встановіть опалубку і вмонтуйте арматурний каркас. Залийте фундамент вище рівня грунту на 50 сантиметрів.
2
Цокольний поверх при монолітному будові не встановлюють. Дайте час для набирания міцності фундаменту приблизно 4 тижні. Встановіть опалубку і починайте лити бетонні стіни.
3
Якщо ви хочете зробити стіни підвищеної міцності, то додатково вмонтуйте арматурний каркас. Опалубку потрібно встановлювати не вище людського зросту. Через дві доби після заливки першого прольоту по всьому периметру можна опалубку розібрати і встановити вище. Для цього найбільше підходять збірні конструкції, які можна придбати в будь-якому будівельному супермаркеті. Можете використовувати і опалубку, виготовлену самостійно з тесу, але процес цей буде дуже тривалий і трудомісткий.
4
Суміш з піску, щебеню, цементу і води потрібно перемішувати в бетономішалці і робити такий густоти, щоб він міг нормально заповнювати арматурну конструкцію. Пісок беріть тільки річковий і краще його додатково просівати. Щебінь повинен бути з гострими краями колотий, а не річкова галька, у якої гладкі краю. Вона дає менше зчеплення, і моноліт виходить не таким міцним. Цемент використовується високої марки. Співвідношення: 1 частина цементу, 3 частини піску і 5 частин щебеню. Воду заливайте поступово, щоб розчин був густоти сметани.
5
Після будівництва монолітного бетонного будинок а його відразу ж потрібно обтягнути із зовнішнього боку теплоізоляційними матеріалами. Якщо цього не зробити, то на стінах в першу ж зиму утворюється конденсат і ваша внутрішня обробка зіпсується.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9oOtjuEBfWc
Монолітне домобудівництво стає все більш популярним на території нашої країни. Монолітні будинки комфортабельні, довговічні, економічні, легкі і володіють енергозберігаючим ефектом. Вони мають менше навантаження на фундамент, володіють хорошою шумоізоляцією і теплоізоляцією. Крім цього, монолітні будинки можна будувати досить швидко.
Інструкція
1
Побудова монолітного будинку складається з декількох етапів: пристрій фундаменту, зведення знімною або незнімної опалубки стін, заливка в опалубку монолітного розчину, зведення кровлі.Конечно, для грамотного будівництва монолітного будинку необхідна відповідна кваліфікація. Але деякі умільці будують монолітні будинки самі, благо сучасні технології дозволяють ето.Будем вважати, що ви визначилися з проектом будинку і його місцем розташування. Будівництво монолітного будинку найкраще вести з застосуванням незнімної опалубки з пінополістиролу.
2
Насамперед необхідно закласти фундамент майбутнього будинку. Він може бути стрічково-монолітним або плитним. Плитний фундамент застосовується на складних грунтах або там, де грунтові води стоять високо.
3
За допомогою кілочків і мотузок розмітьте фундамент на місцевості і виройте траншеї під стрічковий фундамент. Глибина траншей залежить від якості грунту - 100-150см, ширина залежить від ширини майбутніх стін - 40-50см. Насипте на дно траншеї 15-20 см піску, утрамбуйте його. Встановіть опалубку в траншеї і залийте їх бетонною сумішшю. Опалубка може бути цегляною, або з пінополістиролу. Фундамент слід зміцнити вертикальними арматурними прутами.
4
Після того, як фундамент застигне, укладіть на нього шар гідроізоляції, руберойд або поліетиленову плівку.
5
Відразу поверх гідроізоляції укладаються перші блоки опалубки з пінополістиролу. З них формується каркас майбутнього першого поверху, враховуються дверні отвори і відводи під комунікації. В спеціальні пази опалубки закладаються арматурні прутки, потім блоки першого ряду з'єднуються з блоками опалубки наступного ряду допомогою спеціальних замків-затискачів.
6
Перевірте вертикальність стін по схилу і встановіть третій ряд опалубки. Перед заливанням бетону змонтуйте вентиляційний короб і систему каналізації. Залийте бетон за допомогою відра в спеціальну воронку.
7
Перша частина стіни готова. Далі встановлюйте опалубку з пінополістиролу вгору на 3-4 ряди і послідовно заливайте її бетоном. Перекриття та перегородки встановлюйте відповідно до проектом.Такім чином, ви зможете побудувати монолітний будинок приблизно за 1-2 місяці.