Як подивитися відвідуваність сайту.

Якщо у вас є власний ресурс, і ви бажаєте відстежувати його аудиторію ви можете встановити на сайт спеціальний лічильник від сервісу статистики LiveInternet. Даний сервіс є найбільш простим і доступним інструментом контролю відвідуваності сайта .
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, комп'ютер.
Інструкція
1
Додавання сайта в сервіс статистики. Тільки після того, як ви додасте ваш сайт в сервіс LiveInternet, ви зможете відслідковувати всю інформацію про відвідувачів вашого ресурсу. Статистика від LiveInternet надається власникам сайтів безкоштовно і дозволяє отримувати максимум інформації про відвідувачів проекту. Виходячи з цього, даний сервіс на сьогоднішній день найбільш популярний серед вебмайстрів.
2
Щоб додати свій сайт, відвідайте сторінку liveinternet.ru і натисніть текстову посилання «Отримати лічильник», розташовану в самому верху.
3
Отримання та розміщення лічильника. Після того, як ви заповните всі поля, ви будете переадресовані на сторінку настройки лічильників. Тут ви можете задати такі параметри, як відображення денної аудиторії сайта , або ж її приховування, а також колір і стиль самого лічильника. Після всіх настройок клікніть по посиланню «Отримати лічильник». Наданий код необхідно вбудувати в підвал сайта .
4
Перевірити відвідуваність вашого ресурсу ви зможете таким чином. Зайдіть на головну сторінку сайта liveinternet.ru і клікніть по посиланню «В статистику», розташованої у верхньому лівому кутку. На екрані з'явиться форма для введення адреси сайта і пароля на вхід в сервіс його статистики. Введіть необхідну інформацію і перейдіть до перегляду даних, натиснувши кнопку «Вхід». На даній сторінці ви зможете отримати всі найбільш важливі відомості про переходах на ваш сайт.