Як дати безкоштовно рекламу в інтернеті. Як розміщувати рекламу в інтернеті безкоштовно.

Щоб розмістити свою рекламу в газетах, телебаченні, інтернеті потрібно платити. На щастя, існують кілька способів її безкоштовного розміщення.
Інструкція
1
Пошукова оптимізація сайту. Ця реклама зводиться до внутрішнього і зовнішнього факторам. Внутрішній - це те, як ваш сайт оптимізований. Зовнішній - посилальна маса на сайті. Тут є перевага перед комерційними сайтами - розміщена інформація на вашому сайті авторська і унікальна. Тому посилаються на некомерційні сайти набагато частіше, і більш охоче їх рекомендують.
2
Рейтинги і каталоги. З рейтингів і каталогів на сайт приходить постійна кількість відвідувачів. Є безкоштовні онлайн сервіси для розсилки по рейтингах і каталогах. В нічний час ви можете безкоштовно ними скористатися.
3
Поштові розсилки. Ви можете завести розсилку на Сontent.mail.ru і Subscribe.ru. Створіть її з матеріалами і різними новинами свого сайту. Цікаві матеріали викладайте в розсилці частково, щоб читач перейшов на ваш сайт і ознайомився з усіма подробицями.
4
Контекстна реклама. Це реклама в контексті будь-яких статей на різних ресурсах, які містять посилання на ваш сайт. Напишіть спеціальні статті, які ви зможете запропонувати іншим ресурсам. Статті ви пропонуєте безкоштовно в обмін на те, щоб в них стояли банер або посилання на ваш сайт. Якщо статті будуть неякісними, то розміщувати їх у себе на сайті ніхто не захоче.
5
Банерна реклама. Є банерообмінні мережі. Вони включають в себе сайти, які за тематикою схожі з вашим. Там ви можете обмінятися з банерами інших сайтів. Банер повинен бути помітний і розташований на видному місці. В цьому випадку буде ефективність від обміну. А на дрібні банери і кнопки внизу сторінки уваги практично ніхто не звертає, відповідно і здійснюють по ним менше кліків.
6
Очевидно, що у вашому арсеналі багато знаряддя, щоб безкоштовно дати рекламу в інтернеті. Але найголовніше - це ваш сайт. Він повинен містити унікальну і цікаву інформацію. Якщо ваш сервіс або ресурс має про себе уявлення сміття, то реклама просто не має сенсу. Адже тільки цікава інформація і вміст залучають відвідувачів на сайт і змушують його повертатися туди знову.
Зверніть увагу
Дати безкоштовну рекламу дуже просто. Наш сайт здійснює масову розсилку листів на електронні адреси зацікавлених користувачів, як приватних осіб так і організацій. Ви можете подати безкоштовну рекламу відправивши своє повідомлення, заповнивши нашу форму і оголосити про свої послуги, товари і інтернет проектах тисячам потенційних споживачів в перебігу декількох секунд.
Корисна порада
Чи буває безкоштовна реклама в Інтернеті? Звичайно, так! Однак відразу варто обмовитися, що вона не для лінивих. Це метод щодо безкоштовної реклами в Інетернет. Адже для того щоб популярний портал з безкоштовними купонами вас рекламував, вам потрібно дати справжнісінькі купони зі знижками на ваші послуги. Ви можете заробити на своєму сайті гроші за рахунок продажу реклами і на виручені гроші купувати рекламу.
Припустимо, ви створили свій сайт з корисним або розважальним вмістом і хочете розмістити його в інтернеті. Для того щоб до вашого сайт у був цілодобовий доступ, а також щоб нього було запам'ятовується коротке ім'я на популярному домені, вам доведеться звернутися на платні хостинги, які беруть хоч і невелику, але все-таки плату за зберігання ваших даних на серверах. Однак такі послуги можна знайти і без абонентської плати.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - комп'ютер;
  • - браузер.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і в рядку пошуку введіть слова «Безкоштовний хостинг». Пошуковик запропонує вам безліч посилань. Щоб зареєструватися, пройдіть по них і виберіть сподобався хостинг, прочитавши повністю всі умови розміщення.
2
Зареєструйтеся на сайт е обраного хостингу. Прочитайте уважно правила користування хостингом і угода з користувачем - тобто, з вами. Всі виниклі в подальшому проблеми з сайт ом або питання до роботи сервера регулюватимуться цією угодою. Також варто звертати увагу на привілеї, які надаються хостером. Як правило, найбільшу роль грає дисковий простір і наявність онлайн підтримки.
3
Виберіть ім'я для вашого сайт а. Швидше за все, в процесі реєстрації вам запропонують декілька варіантів. Врахуйте, що повна назва вашого сайт а міститиме доменне ім'я хостингу. Надалі ви його зможете змінити на доменне ім'я другого рівня. Однак подумайте, чи варте воно того? Вам доведеться пройти досить складну процедуру перенесення домену.
4
Завершивши процедуру реєстрації, пройдіть в зарезервований за вами розділ сайт а і ознайомтеся з інструментами управління. Завантажте вміст вашого сайт а на сервер і зробіть необхідні настройки. Здійснюється це за допомогою спеціальних форм завантаження або через програми ftp доступу.
5
Безкоштовні хостинги мають свої обмеження: невеликий обсяг пам'яті для розміщення вашого сайт а, неможливість користуватися деякими скриптами (а значить, не можна буде зробити чат, форум, голосування або гостьову книгу) і, що часто зустрічається, обов'язкове розміщення рекламних банерів. Тому гарненько подумайте. Може бути, ви і заощадите, проте хороший сайт заслуговує доброго хостингу.