Як видалити зуб без болю.

Часи нестерпного болю під час видалення зубів давно пройшли. Але люди пам'ятаючи попередній досвід відвідин стоматології, який міцно відселені в мозку ще багато років тому, до останнього чекають і намагаються уникнути візиту до лікарні. Насправді, вас там не чекає злий доктор виривали зуби без анестезії. Так що можете сміливо йти в стоматологічний кабінет.
Інструкція
1
Заздалегідь обговоріть з лікарем про вид обез болю вающего кошти. Особливо це стосується державних лікарень, в приватних зазвичай мається ряд засобів, з яких лікаря можна вибрати оптимально відповідне в вашому випадку обез болю вающее. Вид ліків залежить від складності процедури і необхідного часу анестезії. Якщо потрібно, купіть рекомендований препарат. Вам поставлять укол і вже через 15-40 хвилин ви не відчувши болю будете назавжди позбавлені від разрушившегося зуба. Не забудьте взяти таблетку анальгіну після видалення зуба, щоб продовжити обез болю вание.
2
Якщо ви вирішили вирвати зуб дитині і боїтеся, що маляті буде боляче, купите в аптеці спрей Лидокаин. Спочатку бризніть невелику дозу препарату на зап'ясті, якщо алергічна реакція не послідувала протягом 30 хвилин, можете використовувати його для обез болю вания. Бризніть спреєм на ясна і зачекайте кілька хвилин, а потім вирвіть товстою ниткою. Можете зводити дитину в стоматологію, і йому видалить зуб лікар.