Як створити свій браузер. Як створити браузер з вкладками.

Є багато бажаючих створити браузер своїми руками. Але всі знають, як це зробити. Його можна зібрати за допомогою стандартного компонента CppWebBrowser.
Інструкція
1
Досить просто зробити браузер в Borland C ++ Builder v.6.0. Cвой движок писати не потрібно. Скористайтеся готовим від internet explorer. Створіть форму і розташуйте на ній елемент CppWebBrowzer з вкладками internet. Він самий крайній праворуч. І додайте кнопку button і edit, для того, щоб вводити адресу. Вийде великий білий прямокутник, в ньому і буде відображатися сторінка сайту. Опишіть події за кліку на кнопці або в onEnter y edit`a: CppWebBrowser1-> Navigate (StringToOleStr (Edit1-> Text)) ;. Тепер додайте кілька кнопок, які ви звикли бачити в стандартних браузер ах. Наприклад, ці кнопки можуть бути: назад, вперед, зупинити і домашня сторінка. Вод коди для кнопок: CppWebBrowser1-> GoBack (); - Кнопка назад, CppWebBrowser1-> GoForward (); - Кнопка вперед, CppWebBrowser1-> Stop (); - Кнопка стоп, CppWebBrowser1-> Refresh (); - Кнопка оновити, CppWebBrowser1-> GoHome (); - Кнопка домашня сторінка. Тепер замініть компонент edit на ComboBox. У ньому і будуть записуватися недавно відкриті адреси сторінок. Додайте трохи рядків в обробник події: if (Key == VK_RETURN).
2
Для того, щоб зробити вкладки, потрібен Pagecontrol. Розмістіть його на формі і натисніть по ньому правою кнопкою миші, в відкрилися меню тисніть New Page. Якщо ви натиснете ще раз, то отримаєте другу вкладку. Перейдіть на першу вкладку і перенесіть на неї компонент CppWebBrowser. Просто перетягніть його у вікні Object Treeview в TabSheet1. Тепер, щоб в кожній вкладці відкривався браузер , допишіть в обробник OnKeyDown компонент Form1: TCppWebBrowser * newbrowser.
3
Щоб браузер при розгортанні розвертався, потрібно додати в подія onCreate компонент Form1: PageControl1-> align=alClient. Для того, щоб було видно кнопки помістіть компонент CoolBar на вкладку. Потім на неї перетягніть всі кнопки. Тепер все Упорядкуйте. Щоб при переході з однієї сторінки на іншу, в адресному рядку відбувалися зміни, додайте рядок у подія onBeforeNavigate2 компонент CppWebBrowser: ComboBox1-> Text = CppWebBrowser1-> LocationURL.
4
Тепер потрібно створити єдину панель, на якій будуть всі кнопки, і щоб вона управляла активної сторінкою. Для цього перенесіть CoolBar з усіма елементами на форму. Оформіке код створення вкладки в окрему функцію. Запишіть в заголовному файлі, класі TForm1, в секції published наступне: void __fastcall make_tab () ;. Потім скопіюйте цю функцію на onKeyDown. Цією функцією ви полегшите собі роботу з вкладками. Для того, щоб при розкритті рядок адреси збільшувалася, зайдіть в onResize компонент Form1 і впишіть: Form1-> ComboBox1-> width=Form1-> Width - 150.
5
Залишилося тільки зробити кнопки прозорими. Для цього завантажте картинки в FormCreate і там же додайте коди, які допоможуть вам встановити прозорість. Вкажіть колір прозорості і запишіть його. SpeedButton1-> Transparent = true; - Дозвіл прозорості, SpeedButton1-> Glyph-> Transparent = true; - Вказує, що картинка з прозорістю, SpeedButton1-> Glyph-> TransparentColor = clBlack; - Колір прозорості. Сюди ж в FormCreate внесіть команду make_tab () ;, от і все ваш браузер готовий, можете його запускати і працювати.